Наші гібридні автомобілі

Renault Clio E-TECH hybride

Гібридні автомобілі, найкраще поєднання електричного двигуна й двигуна внутрішнього згорання

Хетчбеки Renault — це безмежність простору, комфорту і оманлива візуальна компактність. Втілення останніх дизайнерських концепцій для вашої зручності!

Дізнайтеся більше про наш модельний ряд гібридних автомобілів

Renault Clio - E-TECH HYBRID

Sandero

Прикрасьте сірі будні з Renault Sandero! Компактний, проте вмісткий хетчбек повністю виправдає ваші очікування! Будь-які щоденні виклики бурхливого та динамічного життя йому під силу завдяки надзвичайній комфортності та маневреності. Він точно стане ваше новим, стильним аксесуаром!

Sandero Stepway

Sandero Stepway

Нестримну вдачу та жагу до пригод Sandero Stepway демонструють деталі екстер’єру, які відразу впадають у вічі – виразна радіаторна решітка, сріблясті елементи корпусу, диски збільшеного радіуса, пластиковий захист колісних арок та збільшений до 173 мм кліренс.

Переваги гібридного автомобіля Renault

Легкість керування без зайвих рухів

Гібридний Renault Clio E-TECH

Sandero Stepway оснащений автоматичною роботизованою коробкою передач, яка встановлюється на економічний бензиновий двигун 0,9 Energy TCe 90. Позбавте себе необхідності перемикання передач, натомість зосередьте свою увагу на дорожній обстановці.

 

Зручний сенсорний екран

Гібридний Renault Clio E-TECH

До Ваших послуг кольоровий 7-ми дюймовий сенсорний дисплей з вражаючим дизайном та розширеними можливостями. Цей під'єднаний екран із зручним графічним інтерфейсом нічим не поступається планшетам останнього покоління. Тож керуйте усіма функціями мультимедіа, зібраними в одному місці, та насолоджуйтесь безпечним водінням.

Зв'язатися з нами

Готові проїхатися в гібридному автомобілі Renault?