Наші універсали

Renault Talisman Estate extérieur 3/4 face avant

Елегантні й ергономічні універсали

Порівняно з міськими автомобілями й седанами, універсали, як сімейні автомобілі, вирізняються ще більшим простором. Вони доступні у двох стандартних моделях у модельному ряді Renault Sport Tourer: модульний універсал Renault Megane Sport Tourer та великий універсал Renault Talisman Sport Tourer. 

 

Порівняйте детальну інформацію про ці автомобілі й виберіть універсал, який підходить саме вам. 

Дізнайтеся більше про наш модельний ряд універсалів

Alt Image C29

Renault Logan MCV - універсал можливостей

Автомобіль Renault Logan MCV стане справжньою знахідкою для родин та дрібних підприємців. Ми подбали, щоб Renault Logan MCV був не тільки привабливий зовні, але і практичний всередині.

Переваги універсалів Renault

Дизайн

Renault Talisman Sport Tourer - Зовнішній вигляд ззаду

Універсали з характером

 

Великі чи компактні універсали Renault вирізняються плавними, динамічними й чуттєвими лініями. Виразний, але водночас витончений і збалансований стиль. 

Комфорт

Renault Talisman Sport Tourer - Вигляд інтер’єру зверху

Практичний і майстерно виготовлений салон

 

Універсали Renault поєднують просторий інтер’єр із дизайном, що підкреслений вишуканим оздобленням. Що з цього вийшло? Комфорт, стиль і зручність! Щоб отримати ще більше простору, скористайтеся системою Easy Break та збільште об’єм завантаження. Завдяки ручкам, розташованим у багажнику, ця система автоматично розблоковує та складає задні сидіння.

Технології

Renault Talisman Sport Tourer - Мультимедійний екран

Практичний і сучасний досвід

 

Універсали Renault оснащені системою Multi-Sense із можливістю вибору пʼяти режимів водіння, а також інноваційними системами допомоги водієві. Отже, ви можете скористатися перевагами витончених технологій, розроблених для забезпечення індивідуального, приємного й спокійного водіння.

Зв'язатися з нами

Готові випробувати універсал Renault?