Компанія Renault в Україні оголошує про запуск програми лояльності постгарантійного парку "Вік має значення", завдяки якій автомобілі віком від 5 років зможуть обслуговуватися в офіційній сервісній мережі Renault з вигодою від 20% на запасні частини і роботи по їх заміні.

Кожен власник автомобіля Renault / Dacia, старше 5 років (починаючи з 2010 року випуску), в період дії Програми отримує 20% знижки на придбання оригінальних запасних частин Renault і роботи по їх встановленню (крім молярно рихтувальних робіт і робіт по встановленню ГБО). Знижка не поширюється на аксесуари кузовні запчастини, запчастини MOTRIO, шини та моторне мастило. Знижка дійсна тільки за умови придбання та встановлення запасних частин в офіційних сервісних центрах Renault.

Компанія Renault рекомендує встановлювати оригінальні запасні частини, тому що вони повністю відповідають всім вимогам інженерії до використання на автомобілях Renault, відповідають стандартам Renault і мають гарантію.

 

Пропозиція поширюється на всі моделі Renault і Dacia, починаючи з 2010 року випуску. Знижки по програмі не додаються і не підсумовуються до знижок по сервісним акціях, що проводяться в дилерській мережі Renault.

Знижки не поширюються на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні масла, кузовні запчастини і роботи по їх установці.

Пропозиція діє з 01.07.2016. Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови і терміни дії пропозиції.

Отримайте вигідну сервісну пропозицію на Ваш Renault та Dacia в найближчому дилерському центрі Renault!

Програму підтримує вся дилерська мережа RENAULT, окрім дилерів, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях та дилерів Сінгл-Мотор (місто Дніпро) й АВТОПОДІУМ (місто Чернівці).