ЄВРОПЕЙСЬКА ПРЕМ'ЄРА НОВОГО RENAULT KOLEOS НА ПАРИЗЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ

Європейска прем’єра нового Renault KOLEOS на Паризькому міжнародному автосалоні

29 і 30 вересня в рамках Паризького міжнародного автосалону Renault готує європейську прем'єру нового Renault Koleos, а також представить новий концепт-кар, що втілює подальше бачення дизайну автомобілів Renault.

ЄВРОПЕЙСЬКА ПРЕМ‘ЄРА НОВОГО RENAULT KOLEOS ТА KOLEOS INITIAL PARIS  

Новий KOLEOS, прем'єра якого відбулася в квітні на Пекінському міжнародному автосалоні, втілює уявлення Renault про сучасні і технологічні автомобілі для ринків, де кросовери користуються особливою популярністю. У новому KOLEOS є все, що можна очікувати від кросовера сегмента D - потужні, м'язисті лінії кузова, чудова інтелектуальна система повного приводу, широкі позашляхові можливості, високий дорожній просвіт в 210 мм та багато іншого.

Новий кросовер з'явиться на українському ринку в 2017 році. 

Вперше в Європі Renault покаже Koleos Initial Paris, ексклюзивну комплектацію кросовера, яка з'явиться у продажу на європейському ринку навесні 2017 року. 

RENAULT: НАЙМОЛОДША МОДЕЛЬНА ЛІНІЙКА НА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РИНКУ

Паризький автосалон знаменує фінальний етап глобального оновлення модельного ряду Renault останніх чотирьох років: за цей час компанія оновила 15 моделей і представила 11 абсолютно нових автомобілів. На стенді Renault в Парижі будуть показані нові моделі, представлені в цьому році: новий KOLEOS, нові Grand Scenic, Megane Sedan і Clio, а також пікап Alaskan.

Починаючи з презентації Clio четвертого покоління в 2012 році, Renault повністю оновила і значно розширила свій модельний ряд, який сьогодні є наймолодшим на європейському ринку.

НОВИЙ КОНЦЕПТ-КАР - ВТІЛЕННЯ ДИЗАЙНУ RENAULT В МАЙБУТНЬОМУ

Новий концепт-кар Renault уособлює черговий виток у розвитку дизайну автомобілів Renault. Він випереджає характер і технологічну базу майбутніх моделей та втілює в собі уявлення Renault про рух майбутнього і яскраву чуттєвість, яка асоціюється з автомобілями бренду.

Стенд Renault знаходитиметься в залі №1.