image

Концепт Renault ZOE e-Sport

Renault ZOE e-Sport – це сучасний спортивний концепт-кар, динамічний та яскравий, версія повністю електричного авто моделі Zoe. У цьому концепті компанія втілила сміливі технології, які використовувала для своїх авто Формули Е. ZOE e-Sport не просто хетчбек, це зухвалий, високопродуктивний автомобіль для повсякденних подорожей.

Концепт Renault ZOE e-Sport - Передня частина
Концепт Renault ZOE e-Sport - Вигляд ззаду
Концепт Renault ZOE e-Sport - Вигляд збоку
Концепт Renault ZOE e-Sport - Передня частина
Концепт Renault ZOE e-Sport - Фари
Концепт Renault ZOE e-Sport - Вигляд збоку
Концепт Renault ZOE e-Sport - Панель приладів

концепт Renault ZOE e-Sport

Спортивний дизайн

Концепт Renault ZOE e-Sport — це поєднання стандартного Renault ZOE та одномісного Renault e.dams Формули E.

{wording.youtubeCookieError}
Концепт Renault ZOE e-Sport - Кузов

Надпотужна версія Renault ZOE

Ніжно-голубий колір для концепт-кара обраний не випадково: творців надихнув одномісний болід Renault e.dams, який приймав участь у чемпіонаті Formula-E. Колір корпусу гармоніює з яскравими жовтими лініями на дзеркалах та бампері, а С-подібні передні фари та великий ромб Renault з підсвіткою вже давно можна назвати візитною карткою бренду. Ідеально, чи не так?

концепт Renault ZOE e-Sport

Неймовірно спортивний!

Концепт Renault ZOE e-Sport втілює нашу пристрасть до автоспорту, а також майстерність наших інженерів Renault Sport — дворазових чемпіонів світу Формули Е

Концепт Renault ZOE e-Sport - Шасі

Досвід Renault Sport

В основу концепту Renault ZOE e-Sport був покладений досвід майстрів компанії, залучених для роботи в командах Renault Sport Cars. Саме тому деякі деталі гоночних болідів також використані в конструкції автомобіля. В підвісці встановлені гоночні амортизатори Öhlins, а сама вона має трикутні важелі спереду та ззаду. Замість штатних гальм – механізми AP Racing, колеса – 20-ти дюймові, з кріпленням центральною гайкою. Водій може обирати режим роботи силової установки, регулювати розподіл гальмівних зусиль по осям. Ці деталі роблять автомобіль максимально керованим на трасі.

Концепт Renault ZOE e-Sport - Панель приладів

Неперевершена продуктивність

Концепт Renault ZOE e-Sport – показник високої продуктивності. Автомобіль повнопривідний, двигуни живляться від двох батарей, загальна ємкість яких становить 40 кВтч. Маючи невелику масу (1400 кілограм), потужність автомобіля складає 460 к. с. Саме це дозволяє розганятися до 100 км/год всього за 3,2 секунди. Максимальна швидкість – 210 км/год, щоб її досягти, знадобиться лише 10 секунд.

пропозиції

Чи хотіли б ви перейти від концепту до реальності?

Модельний ряд концепт-карів Renault

Відкрийте для себе

Наш модельний ряд концепт-карів

переглянути модельний ряд
Модельний ряд Renault Z.E.

Відкрийте для себе

Наш модельний ряд Z.E.

електромобілі Renault