Система R-Link та R-Link Evolution

Керуйте автомобілем у абсолютному спокої!

Змініть власне враження від керування авто завдяки використанню під'єднаного планшету R-Link та R-Link Evolution. Тепер всі функції автомобіля зібрані для вас в єдиному інтерфейсі.

Зручний сенсорний екран

Сенсорний екран - Renault Easy Connect

Переконайтесь на власному досвіді, наскільки просто та зручно користуватись планшетом R-LinK та R-LinkEvolution. До Ваших послуг 7-ми дюймовий сенсорний екран, чутливість якого нічим не поступається чутливості смартфонів останнього покоління. Керуйте усіма функціями системи мультимедіа на великому кольоровому дисплеї. Лише спробуйте і вам обов'язково сподобається! 

Розпізнавання голосу у системі R-LINK та R-Link Evolution

Розпізнавання голосу R-LINK - Renault Easy Connect

Не чекайте, поки система запитає Вас, куди потрібно дістатись. Просто натисніть кнопку на кермі та вкажіть системі маршрут до місця призначення за допомогою голосової команди. Не знімаючи рук з керма, телефонуйте, керуйте навігацією та встановленими на смартфоні програмами завдяки системі розпізнавання голосу.

Режим Driving Eco²

Режим водіння Renault ECO2 - Renault Easy Connect

Дізнавайтесь від системи, як зменшити витрати пального та отримуйте звіти про власні подорожі. Переглядайте дані в меню Driving Eco² про середнє і загальне споживання пального, середню швидкість, пройдену відстань і характеристики руху. Система оцінить Ваш стиль водіння та підкаже, як зменшити споживання пального у наступних подорожах.

Карти TomTom - Renault Easy Connect

Насолоджуйтесь навігацією від TomTom

Почувайтеся комфортно в будь-яких подорожах завдяки зручній навігації TomTom. До Ваших послуг — деталізовані карти з реалістичними зображеннями місцевості. Усі знімки зроблені з висоти пташиного польоту, що дозволить Вам зберігати абсолютний спокій під час навігації.

Alt Image C29

Оновлюйте карти своєчасно

Відчувайте впевненість, вирушаючи в захоплюючі подорожі на власному авто. Безкоштовно завантажуйте деталізовані карти з ПК або Mac впродовж 60 днів після придбання автомобіля. Надалі ж зручно оновлюйте карти в магазині R-LinkStore.

Отримуйте повну насолоду від водіння разом з системами R-LINK та R-LINK Evolution. Оновлюйте карти та завантажуйте додатки одним кліком
Alt Image C29

Крок I

Просто створіть власний обліковий запис у магазині R-Link Store

Далі завантажте R-LINK Toolbox на комп'ютер, що дозволить Вам зручно отримувати додатки та оновлювати карти.

Alt Image C29

КРОК II

Оберіть бажані додатки, пакети послуг та оновлення з каталогу.

Alt Image C29

КРОК III

Витягніть SD-картку з автомобіля та вставте її у комп'ютер

щоб отримати завантаження через R-LINK Toolbox.
Alt Image C29

КРОК IV

Поверніть SD-картку в систему R-Link та встановіть отримані завантаження

Дізнайтеся більше про R-Link та R-Link Evolution

Інтернет-магазин

Бажаєте завжди насолоджуватись усіма перевагами користування R-Link та R-LinkEvolution?

Шукайте найсвіжіші оновлення для цієї системи у нашому офіційному інтернет-магазині.