EASY LINK

Залишайтеся на зв'язку!

Отримайте інформацію про усі функціональні можливості Вашої мультимедійної системи EASY LINK та насолоджуйтесь усіма її перевагами.

Мультимедійна система - Renault Easy Connect

Зручний сенсорний екран

8-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи EASY LINK орієнтований в бік водія, що допомагає керувати необхідними налаштуваннями із комфортом, не відволікаючись від дороги. У вас є додаткова можливість персоналізувати головні сторінки системи, а саме розмістити віджети для швидкого доступу до телефонної книги, системи MULTI-SENSE тощо.

Alt Image C29

Система MULTI SENSE

Унікальна система MULTI-SENSE сподобається тим водіям, які цінують комфорт та атмосферність. Персоналізація кольорів інтерфейса, підсвітки у салоні, а також стилю водіння створять саме той настрій, який потрібен вам сьогодні і зараз!


MY SENSE – Ваш індивідуальний стиль, який здатен вразити усіх оточуючих.


SPORT – Спортивний стиль водіння із контролем потужності двигуна, що гнучко реагує на усі дії водія.


ECO – Стиль, що дозволить знайти баланс між витратами пального та динамічністю водіння.

Навігаційна система - Renault Easy Connect

Комфорт у дорозі

Мультимедійна система Easy Link покликана забезпечити найбільший комфорт під час ваших подорожей. Це можливо завдяки підтримці технології реплікації смартфону на екран мультимедіа*. Дана функція дозволяє вивести на дисплей системи різноманітні програми з вашого смартфона, у тому числі карти. Подорожуйте максимально зручно!

 

 

 

*За умови наявності відповідного функціоналу/додатку у смартфоні. АТ «Рено Україна» не відповідає за доступність та можливість функціонування відповідних функцій/додатків смартфону в Україні.

Відповіді на всі ваші запитання про EASY LINK