Наші міські автомобілі

Renault Clio extérieur

Елегантні, спритні й високотехнологічні міські автомобілі

Поєднуючи стиль, комфорт і зручність, наші міські автомобілі доступні в чотирьох особливих моделях, кожна з яких має власні унікальні переваги: Renault Twingo, Renault Captur, Renault Clio та Renault Zoe.

 

Порівняйте детальну інформацію про ці автомобілі й виберіть міський автомобіль, який підходить саме вам. 

Дізнайтеся більше про наш модельний ряд міських автомобілів

Renault Captur

Renault Captur

Виразний позашляховик із можливістю налаштування

 

Завдяки динамічному й виразному дизайну, практичному салону, пакетам для налаштування салону, модульності й рекордному об’єму багажника на рівні 536 л Captur забезпечить вам безпрецедентне задоволення від водіння.

Renault Logan

Renault Logan

Logan— це автомобіль для практичних людей, які приймають раціональні та виважені рішення. Logan— це гармонія компактності ззовні та просторості — всередині!

Переваги міського автомобіля Renault

Дизайн

Зовнішній вигляд Renault Clio

Практичні й елегантні автомобілі

 

Міські автомобілі Renault розроблені, щоб забезпечувати вам плавні поїздки містом в оптимальному комфорті. І все це вони роблять стильно! Завдяки міцному, динамічному й чуттєвому дизайну ці розумні міські автомобілі справляють неабияке враження. 

Комфорт

Інтер’єр Renault Clio

Ергономічний інтер’єр

 

Сучасна панель приладів, зручні елементи управління, чималий простір для зберігання речей та комфортні сидіння — міські автомобілі Renault пропонують практичний і модульний внутрішній простір. Подорожуйте в комфорті, незалежно від того, чи ви самі, з партнером, чи з дітьми!

Технології

Система Easy Link - Renault Clio

Розумні технології

 

Міські автомобілі Renault оснащені технологією Easy Link, яка сумісна з додатками Android Auto™ та Apple CarPlay™, або з радіо R&Go, щоб ви могли насолоджуватися налаштовуваним і підключеним водінням.

 

Спростіть собі життя завдяки системам допомоги водієві Easy Drive, які допомагають із точністю здійснювати маневри здебільшого завдяки винятковому радіусу розвороту й камері з кутом огляду 360°.

Зв'язатися з нами

Готові проїхатися в міському автомобілі Renault?