Наші міські автомобілі

Renault Clio extérieur

Елегантні, спритні й високотехнологічні міські автомобілі

Поєднуючи стиль, комфорт і зручність, наші міські автомобілі доступні в чотирьох особливих моделях, кожна з яких має власні унікальні переваги: Renault Twingo, Renault Captur, Renault Clio та Renault Zoe.

 

Порівняйте детальну інформацію про ці автомобілі й виберіть міський автомобіль, який підходить саме вам. 

Дізнайтеся більше про наш модельний ряд міських автомобілів

Renault Captur

Renault Captur

Виразний позашляховик із можливістю налаштування

 

Завдяки динамічному й виразному дизайну, практичному салону, пакетам для налаштування салону, модульності й рекордному об’єму багажника на рівні 536 л Captur забезпечить вам безпрецедентне задоволення від водіння.

дізнайтеся більше про Captur
Renault Logan

Renault Logan

Logan— це автомобіль для практичних людей, які приймають раціональні та виважені рішення. Logan— це гармонія компактності ззовні та просторості — всередині!

дізнайтеся більше про Renault Logan

Переваги міського автомобіля Renault

Дизайн

Зовнішній вигляд Renault Clio

Практичні й елегантні автомобілі

 

Міські автомобілі Renault розроблені, щоб забезпечувати вам плавні поїздки містом в оптимальному комфорті. І все це вони роблять стильно! Завдяки міцному, динамічному й чуттєвому дизайну ці розумні міські автомобілі справляють неабияке враження. 

Комфорт

Інтер’єр Renault Clio

Ергономічний інтер’єр

 

Сучасна панель приладів, зручні елементи управління, чималий простір для зберігання речей та комфортні сидіння — міські автомобілі Renault пропонують практичний і модульний внутрішній простір. Подорожуйте в комфорті, незалежно від того, чи ви самі, з партнером, чи з дітьми!

Технології

Система Easy Link - Renault Clio

Розумні технології

 

Міські автомобілі Renault оснащені технологією Easy Link, яка сумісна з додатками Android Auto™ та Apple CarPlay™, або з радіо R&Go, щоб ви могли насолоджуватися налаштовуваним і підключеним водінням.

 

Спростіть собі життя завдяки системам допомоги водієві Easy Drive, які допомагають із точністю здійснювати маневри здебільшого завдяки винятковому радіусу розвороту й камері з кутом огляду 360°.

Зв'язатися з нами

Готові проїхатися в міському автомобілі Renault?