Наші фургони

Renault Espace extérieur 3/4 avant

Фургони, що відповідають усім вашим потребам

Автомобіль для дозвілля Renault Kangoo, кросовер Renault Espace, компактний фургон Renault Scenic та семимісний фургон Renault Grand Scenic: Перегляньте широкий ряд моделей, які задовольнять усі ваші потреби й очікування.

 

Порівняйте детальну інформацію про ці автомобілі й виберіть фургон, який підходить саме вам. 

Дізнайтеся детальніше про наш модельний ряд фургонів

Renault Kangoo

Renault Kangoo E-TECH electric

Kangoo поєднує в собі справжній кубічний дизайн автомобіля для дозвілля з плавними лініями. Він просторий і практичний, а в його модульний інтер’єр вбудовано безліч відсіків для зберігання речей. Це функціональний і комфортний фургон, який подарує неймовірне задоволення від поїздки, навіть під час тривалих подорожей!

Express

Renault Express

Новий Renault EXPRESS поєднав у собі фірмові характеристики Renault, які підкреслять ваш смак та педантичність вибору. Ви пишатиметесь своїм Express: виразна передня частина із широким капотом, хромована радіаторна решітка, фірмові денні світлодіодні ліхтарі тощо. Саме цей достойний силует без зайвих деталей надійно супроводжуватиме вас у щоденних справах!

Renault Express фургон

Renault Express фургон

Новий Renault Express фургон стане відображенням ваших активних буднів! Зручне завантаження за рахунок асиметричних задніх дверей, що відчиняються на 180°. Практичний вантажний відсік завдяки корисному об’єму у 3,3 м³ та 3.7 м³ із складним пасажирським сидінням та поворотною сітчастою перегородкою. Функціональний кузов через найкращі розміри отвору бічних розсувних дверей, ширина яких складає рекордні 716 мм. Для будь-якого бізнесу, завдань та викликів — Renault Express фургон!

Переваги фургонів Renault

Простір і модульне компонування

Інтер’єр Renault Espace

Розумний інтер’єр, який адаптується до ваших потреб

 

Фургони Renault пропонують чудові рішення для зберігання речей та модульне компонування, яке можна швидко й легко налаштувати. Щоденні подорожі, сімейні відпочинки, перевезення оснащення — він адаптується до будь-якої ситуації. Надзвичайно практично! Серед фургонів Renault також є дві семимісні моделі, щоб ви могли з легкістю розмістити всю сім’ю.

Дизайн

Зовнішній вигляд Renault Espace

Сучасні й елегантні фургони

 

Фургони Renault виділяються з-поміж конкурентів завдяки своєму елегантному дизайну, незалежно від того, чи це фургон із дизайном кросовера, компактний чи великий фургон або ж автомобіль для дозвілля. Сучасні сімейні автомобілі, які поєднують вимоги фургона з виразним і привабливим стилем.

Технології

Інтер’єр Renault Espace

Передові системи допомоги водієві

 

Активна система екстреного гальмування з опційною системою виявлення пішоходів, система виявлення втоми, система попередження про зміну смуги руху, система моніторингу «сліпих» зон, удосконалена система контролю тяги, автоматичні фари дальнього світла... Фургони Renault оснащені широким спектром систем допомоги водієві для покращення виняткового керування та безпеки.

Зв'язатися з нами

Готові випробувати фургон Renault?