Наші електромобілі

Renault Zoe extérieur

Наші електромобілі — це більше ніж технології, це спосіб життя

Щоб запропонувати вам максимальну автономність, усі наші електричні технології створені на основі нашого досвіду й перевірені у світі автоспорту. Насолоджуйтеся безшумним і зручним водінням, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

 

Порівняйте детальну інформацію про ці автомобілі й виберіть електромобіль, який підходить саме вам.  

Дізнайтеся більше про наш модельний ряд електромобілів

Renault Kangoo E-TECH

Renault Kangoo E-TECH electric

Оцініть усі переваги електричної мобільності: турбота про навколишнє середовище, низька вартість енергії, безшумне водіння тощо. KANGOO E-TECH electric поєднує приємне з корисним.

Переваги електромобілів Renault

Технічне обслуговування

Renault Zoe - вигляд ззаду

Економний силовий агрегат

 

Заощаджуйте кошти й зменшуйте витрати на технічне обслуговування, забувши про ремінь ГРМ, свічки запалювання тощо. Попрощайтеся із заміною мастила! Електричний двигун не потребує змащування. Ваші гальмівні колодки, диски й барабани також прослужать значно довше. 

Комфорт

Інтер'єр Renault Zoe - панель приладів

Переосмислене водіння

 

У салоні електромобіля Renault ви відчуєте задоволення від плавного, приємного та заспокоюючого водіння. Забудьте про перемикання передач і зосередьтеся на дорозі, насолоджуючись унікальними відчуттями від водіння без шуму двигуна й неприємних вібрацій.

Технології

Інтер’єр Renault Zoe - важіль перемикання передач

Неперевершена продуктивність

 

Водії в салоні електромобілів Renault сповна відчують динамічний розгін як на старті, так і під час прискорення. Електричний двигун обертається з більшою швидкістю, а коробка передач забезпечує оптимальний крутний момент.

Зв'язатися з нами

Готові проїхатися в електромобілі Renault?