Сервісна акція «Зимове ТО 2021»

З 21 січня до 21 березня 2021 року компанія Renault в Україні запускає сервісну акцію «Зимове ТО 2021».

Alt Image C29

Надійне авто – Ваша вигода!

Цьогорічна зима дивує мінливими погодними умовами, тому важливо завжди бути готовими до безпечних подорожей автомобілем. Акція «Зимове ТО 2021» від Renault привертає увагу клієнтів до питань безпеки та обслуговування автомобілів, та пропонує додаткові вигоди протягом періоду дії акційних умов*:

 

 • економію до 30% на запчастини для ТО, 10% на роботи із їх встановлення!
 • можливість виграти коштовні призи!

 

Акція триватиме з 21 січня до 21 березня 2021 року в офіційних дилерських центрах Renault по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій, територій проведення ООС (АТО).

Alt Image C29

ТО від Renault

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault пропонуються вигідні умови на проходження комплексного ТО, яке включає 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках, або знижки на окремі запчастини для ТО та роботи*:

 

 • до 30% на запасні частини для технічного обслуговування (фільтри, ремені, свічки, експлуатаційні рідини, акумуляторні батареї та ін.) та 10% на роботи по їх заміні;
 • до 15% на моторні оливи;
 • до 15% на моторні оливи;
 • до 25% на запчастини Motrio;
 • зимова рідина склоомивача 5л за акційною ціною 230 грн. з ПДВ.

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції будуть розіграні коштовні призи - три електричні самокати, за умови проведення ними операції із заміни оливи і фільтра, або заміни ременя ГРМ, або повного ТО свого автомобіля в дилерській мережі Renault.

Вік має значення

Для Клієнтів з авто віком понад 5 років (починаючи з 2015 року виробництва і старше)

 • на постійній основі діє програма лояльності «Вік має значення», в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці. Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються, слід обирати або акційну пропозицію, або програму «Вік має значення»;
 • пропонується скористатися сервісними пропозиціями із застосування запчастин MOTRIO (лінійка недорогих запасних частин від Renault з оригінальною якістю).

Регулярне проходження ТО Вашого автомобіля забезпечить його безперебійну експлуатацію і збереже його ядро, двигун, від небажаних несправностей.

Alt Image C29

Про особистий кабінет My Renault

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

 • отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;
 • економити при використанні акційних пропозицій;
 • дізнаватися про новини бренда;
 • завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;
 • отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;
 • висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
 • ефективно планувати події по автомобілю.

*Детально про умови та місце проведення Акції дізнавайтесь на сайті www.renault.ua в розділі «Акції». Знижка на запчастини та оливи надається за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault. Знижки поширюються тільки для клієнтів, які зареєстровані в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам, які не встановили запчастини у офіційного дилера та/або не зареєстровані в My Renault, але є постійними клієнтами сервісу, можливе на розсуд дилера. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб з автомобілями української реєстрації. Кількість акційних запчастин та олив обмежена.

 

У зв'язку з введенням в Україні ряду обмежень, направлених на боротьбу з пандемією вірусу COVID19 Організатор Акції АТ «Рено Україна» рекомендує дилерам офіційної дилерської мережі та учасникам Акції дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, правил та рекомендацій, встановлених законами, постановами уряду, Міністерства охорони здоров’я України та місцевих органів влади.

 

Під «вигодою» маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини технічного обслуговування автомобілів Renault та знижка до 10% на роботи з їх заміни. Під «знижками» маються на увазі знижки до 15% на моторні оливи, знижки до 30% на комплекти ременів ГРМ, знижки до 25% на запчастини Motrio від звичайної ціни. Знижка на запчастини та оливи надається за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault. Рекомендована роздрібна акційна ціна на зимову рідину склоомивача 5л. становить 230 грн з ПДВ. Перевірити належність до акційного асортименту, рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: parts.renault.ua. Розмір знижки на запчастини та роботи є рекомендованим та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Встановлену дилером звичайну вартість запчастин, олив та робіт та акційну вартість дізнавайтесь в обраного дилера. Акція діє з 21.01.2021 до 21.03.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Кількість акційних запчастин та олив обмежена.

 

² Під призами маються на увазі: три електричних самокати. Призи розігруються серед учасників Акції, які виконали операції із заміни моторної оливи та фільтра оливи, або комплекту ременя ГРМ, або провели будьяке регламентне ТО, що передбачено інструкцією із експлуатації їх автомобіля в офіційному дилерському центрі Renault протягом періоду дії Акції та зареєструвалися у “My Renault” на www.my.renault.com. Дата визначення Переможців – 29 квітня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті. В разі обмеження можливості участі в Акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням з Covid-19, строк Акції може бути продовжений та дата розіграшу призів - перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Якщо зазначені обмеження будуть повністю зняті, строк розіграшу Призів відбудеться не пізніше 30 днів з моменту дати закінчення Акції. Розіграш призів проводить АТ «Рено Україна» за адресою: м. Київ, вул. Гайдара 58/10.

 

³ Розширена та детальна інформація про ТО від Renault наведена за посиланням: www.renault.ua/maintenance.html

 

⁴ Ціна включає вартість заміни відповідних запасних частин та робіт з їх встановлення для вказаної моделі, розрахована на підставі рекомендованої акційної вартості запчастин та робіт у офіційного дилера Renault в м. Житомир. Встановлену дилером звичайну вартість запчастин та робіт та акційну вартість дізнавайтесь в обраного дилера.