Готуйся до зимової подорожі з твоїм Renault

З 21 січня до 31 березня 2021 року компанія Renault в Україні запускає акцію «Будь готовий до зимової подорожі з твоїм Renault» в офіційних дилерських центрах Renault по всій території України.

Alt Image C29

Готуйся до зимової подорожі з твоїм Renault

Оригінальні аксесуари Renault надають автомобілю індивідуальності та виокремлюють автомобіль з-поміж інших. Розроблені спеціально для кожної моделі, аксесуари створені та протестовані інженерами Renault, тому цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля.

 

Взимку не варто відмовлятися від подорожей на улюбленому автомобілі - по місту, чи за містом. А завдяки спеціальній пропозиції від компанії Renault в Україні пропонується придбати необхідні оригінальні аксесуари зі знижкою* до 20% серед таких товарних груп: поперечини на дах автомобіля, бокси багажні, багажники для лиж та сноубордів Renault, підніжки алюмінієві, захист днища і трансмісії, захист кузова, підкрилки, бризковики, сітки радіатора захисні, лампи LED головного свіла, автосигналізації, парктроніки, відеореєстратори, камери, ланцюги, щітки для очищення снігу, компресори, килимки гумові.

За допомогою оригінальних аксесуарів можна зробити свій автомобіль Renault більш практичним у використанні та розширити його можливості відповідно до свого стилю життя: експлуатація в місті, подорожі на природу або поїздки по бездоріжжю.

 

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 3 000 грн. з ПДВ, буде розіграно коштовний приз** – багажний бокс Renault.

 

Детальнішу інформацію можна також отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351. Дзвінки приймаються: пн-пт 08.00-20.00, сб-нд 09.00-19.00, e-mail: relation.client@renault.com

Alt Image C29

Про особистий кабінет My Renault

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду Renault зареєструватися в My Renault офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

 

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

 

  • отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;
  • економити при використанні акційних пропозицій;
  • дізнаватися «з перших вуст» про новини та зміни бренда;
  • завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;
  • отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;
  • висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
  • ефективно планувати події по автомобілю.

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 20% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням www.renault.ua/accessories-shop обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 21.01.2021 до 31.03.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Кількість акційних аксесуарів обмежена.

 

** Під призом мається на увазі: багажний бокс Renault, зовнішній вигляд, розмір та колір можуть відрізнятися від зображенного на рекламному банері. Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 3 000 грн с ПДВ протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції - тобто після 31 березня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua