Сервісні станції Renault працюють під час карантину

Компанія Renault в Україні повідомляє, що на період запровадження карантину та обмежувальних протиепідемічних заходів (з 08.01.21 по 25.01.21) сервісні станції офіційної мережі Renault по всій Україні працюють в повному обсязі, в звичному режимі.

Придбати автомобіль Renault можливо дистанційно. Для цього потрібно здійснити 5 кроків:

 • Обрати модель на сайті 

  Обрати модель на сайті 

 • Заповнити форму 

  Заповнити форму 

 • Підписати пакет документів (договір на покупку та специфікацію автомобіля, рахунок на автомобіль), який дилерський центр доправить на підпис (кур'єром чи співробітником дилерського центра).

  Підписати пакет документів (договір на покупку та специфікацію автомобіля, рахунок на автомобіль), який дилерський центр доправить на підпис (кур'єром чи співробітником дилерського центра).

 • Сплатити автомобіль згідно рахунку, що наданий дилером, через систему онлайн платежів або в інший зручний спосіб. Рахунок дійсний протягом 2-х банківських днів.

  Сплатити автомобіль згідно рахунку, що наданий дилером, через систему онлайн платежів або в інший зручний спосіб. Рахунок дійсний протягом 2-х банківських днів.

 • Отримати автомобіль. Строки доставки авто будуть зазначені в договорі.

  Отримати автомобіль. Строки доставки авто будуть зазначені в договорі.

Сервісні станції Renault працюють під час карантину та обмежувальних протиепідемічних заходів

 

Для роботи офіційних шоу-румів Renault запроваджено дистанційний режим роботи, без відвідування салону. Це означає, що консультанти офіційної дилерської мережі можуть проводити онлайн-консультації та онлайн-презентації автомобілів.

Продаж автомобілів здійснюється офіційними дилерськими центрами Renault, перелік та контактну інформацію щодо яких можна дізнатися за посиланням

Детальнішу інформацію можна також отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351*.

*Дзвінки приймаються: пн-пт 08.00-20.00, сб-нд 09.00-19.00,

e-mail: relation.client@renault.com