Сезонна пропозиція: Колесо в зборі з вигодою

Настав час для підготовки автомобілів Renault до безпечних та комфортних подорожей в складних погодних умовах осені та зими. В цей період особливу увагу варто звернути на колеса та диски. Колеса - це важлива деталь автомобіля, від якої багато в чому залежить безпека пересування. Тому з 11 жовтня до 31 грудня 2021 року компанія Renault в Україні запускає сервісну акцію «Колесо в зборі з вигодою» в офіційних дилерських центрах Renault по всій території України.

Alt Image C29

Колесо в зборі з вигодою

Колеса в зборі, що розроблені спеціально для моделей Duster, Logan, Sandero та Sandero Stepway, протестовані інженерами Renault та цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля. Вони зібрані та збалансовані за допомогою професійного обладнання та з дотриманням усіх технічних вимог виробників шин та автомобіля. Колеса в зборі на литих дисках мають вентиляційні отвори для покращення охолодження гальм та є легшими за вагою в порівнянні із колесами зі сталевими дисками, що позитивно відбивається на динаміці автомобіля та витратах пального.

 

Зимові шини, що встановлені на колесах, забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям в складних погодних умовах, особливо при гальмуванні на снігу, та мають подвійний текстильний корд.

записатися на сервіс

За допомогою оригінальних Коліс в зборі можна зробити свій RENAULT практичнішим у використанні, розширивши його можливості відповідно до свого стилю життя: подорожі на природу, поїздки по бездоріжжю або експлуатація в місті.

 

Завдяки спеціальній пропозиції в акційний період є можливість придбати колеса в зборі на литих дисках зі знижкою до 10% від рекомендованої роздрібної вартості. А в порівнянні із сумарними витратами на окремі складові та шиномонтаж вигода може скласти до 22%.

Alt Image C29

Послуга "Шинний готель"

Додатково клієнти, які у період з 11 жовтня до 31 грудня 2021 придбають акційний комплект коліс в зборі, отримають можливість безкоштовного зберігання комплекту коліс із сезонними літніми шинами (4 шт.) у шинному готелі дилерського центру до кінця поточного зимового сезону (до 31.03.2022 року)

Тільки в офіційній дилерській мережі Renault професійні майстри допоможуть підібрати та встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль та надати гарантію на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів – це гарантія якості та надійності.

записатися на сервіс

Хто краще, ніж Renault подбає про Ваш Renault.

Запрошуємо всіх клієнтів Renault до офіційних сервісних центрів, перелік та контактну інформацію щодо яких можна дізнатися за посиланням

*За винятком дилерських центрів, що не надають послугу «Шинний готель».