Renault Dp World F1 Team на Гран-Прі Угорщини

Renault Dp World F1 Team на Гран-Прі Угорщини

Команда Renault DP World F1 Team знову фінішувала на восьмому місці - Даніель Ріккардо заробив чотири очки на Гран-прі Угорщини. Естебан Окон завершив гонку поза очковою зоною на чотирнадцятому місці.

Alt Image C29

Перше гран-прі у 2020 році

Погода на Хунгарорінзі в минулий уїк-енд була хмарною і дощовою. У неділю перед початком гонки пройшов дощ. Даніель та Естебан стартували на шинах Pirelli Intermediate - одинадцятим і чотирнадцятим відповідно. На перших колах Даніель відіграв дві позиції, а Естебан відкотився назад на сімнадцяту.

 

Поки суперники зупинялися на піт-стопи, Даніель та Естебан стали другим і третім відповідно, а на 4-му колі теж заїхали на перший піт-стоп, щоб змінити шини на Medium.

 

В середині гонки Естебан поміняв шини на більш агресивні Hard. На 43-му колі Даніель також заїхав на піт-стоп і встановив Medium. Через кілька кіл він їхав уже восьмим і час, що залишився, був для боротьби за фініш в топ-6, але в підсумку він завершив гонку на своїй позиції з 2 секундами відставання від шостого місця.

 

Естебан фінішував чотирнадцятим на шинах Hard.

Даніель Ріккардо, стартував 11-м, фінішував 8-м:

Даніель Ріккардо, стартував 11-м, фінішував 8-м:

«Напружена гонка, в цілому я задоволений, як вона склалася. Я зробив все, що було в моїх силах, і, мені здається, що сьогодні ми досягли максимально можливого результату. Я добре стартував, досить скоро всі безпосередні суперники стали переходити на сліки. На шинах Medium у мене був гарний темп і ближче до кінця гонки я майже наздогнав першу шістку, але фінішував в результаті восьмим. У цьому сезоні ми ще не піднімалися вище восьмого місця, що непогано, але, мені здається, що наш темп дозволяє претендувати на більш високі результати. Ми не так вже далеко від першої шістки і підбираємося до неї все ближче, тому знаємо, що зовсім скоро зароблятимемо більше очок».

Естебан Окон, стартував 14-м, фінішував 14-м:

Естебан Окон, стартував 14-м, фінішував 14-м:

 «Це були важкі вихідні з самого початку. Звичайно, ми не задоволені цим, і результат нас не тішить, але ми будемо намагатися ставати сильнішими. Потрібно зробити висновки і рухатися далі. Під час гонки багато всього відбувалося, але якими б не були умови на трасі, нам не вдавалося просунутися вперед. Ми повинні все проаналізувати і докласти максимум зусиль, щоб уникнути подібних результатів. Перші дві гонки пройшли більш-менш нормально, але перед цією ми не змогли добитися поліпшень».

Сіріл Абітебул, керівник команди:

Сіріл Абітебул, керівник команди:

«З огляду на високий рівень конкуренції, ймовірно, 8-е місце реально відображає можливості нашої машини. Добре, що обидва гонщики дісталися до фінішу, адже ми доклали чимало зусиль, щоб ліквідувати проблеми з надійністю, що проявилися на двох перших гонках. У цей вікенд було важливо правильно вибирати шини та дивитися на метеорадар. Непоганий темп на п'ятничних тренуваннях обнадіює, і ми спробували провести кваліфікацію на шинах Medium, хоча тепер вважаємо, що цим тільки ускладнили собі завдання. Робити це було зовсім необов'язково, оскільки на більш високі стартові позиції піднятися не вдалося, і ми все одно стартували на проміжній гумі. Перші кола склалися не дуже вдало, але після першого піт-стопа нам вдалося дещо виправити становище за рахунок того, що вчасно його провели, коли траса почала підсихати. Після цього треба було довести гонку до фінішу, при цьому Даніель мав двома комплектами шин Medium, а Естебан - комплектом Medium і комплектом Hard. Обидва пілоти показували гідний темп, коли траса була вільна, але нам не вистачало швидкості, щоб відігравати позиції. Естебан явно незадоволений підсумками вікенду, і час до наступної серії з трьох гонок ми використовуємо, щоб виробити план дій і продовжити боротьбу».