Автомобілі Renault Duster для Національної Поліції України

Компанія Renault в Україні, лідер автомобільного ринку, забезпечила поставку моделей Renault Duster для Національної поліції України.

Автомобілі Renault Duster для Національної Поліції України
Автомобілі Renault Duster для Національної Поліції України

Компанія Renault в Україні забезпечила поставку 300 кросоверів спеціалізованого призначенн

Бренд Renault - лідер з продажів корпоративним клієнтам в Україні за підсумками 2015-2021 рр*. Такі високі результати досягаються завдяки довірі численних клієнтів. Створення конкурентоспроможної пропозиції на ринку корпоративних продажів, максимально адаптованої до побажань клієнтів, а саме юридичних осіб будь-якої форми власності (від представників малого і середнього бізнесу до великих українських і міжнародних компаній, а також лізингових компаній і державних структур) – це один з пріоритетів АТ “Рено Україна”.

Компанія Renault в Україні забезпечила поставку 300 кросоверів спеціалізованого призначення Renault Duster (версія 4х2 1.6, МТ) для різноманітних потреб Національної поліції України.

Детальніше про модель Renault Duster

Renault DUSTER

Renault Duster - не просто легендарна модель, це сучасний кросовер із потужним дизайном. З моменту дебюту в 2010 році модель Duster підкорила українців своєю надійністю і функціональністю. Duster приємно дивує своїми позашляховими якостями, технологічністю і комфортом. Цей міцний та комфортний кросовер є незамінним супутником в повсякденних завданнях в місті, за містом, або в подорожах.

Автомобілі Renault Duster для Національної Поліції України

Про Renault

Renault - бренд мобільності з великою історією і піонер електромобілів в Європі, завжди розробляв інноваційні автомобілі. Разом зі стратегічним планом «Renaulution» Renault розпочав амбітну трансформацію, спрямовану на створення більш конкурентоспроможної, збалансованої та електрифікованої лінійки автомобілів. Амбіції бренду - втілити сучасність та інновації в галузі технологій, енергетики та мобільних послуг в автомобільній промисловості і за її межами.

З 2015 року бренд Renault займає перше місце на автомобільному ринку України. Сьомий рік поспіль лідируючі позиції Renault досягаються завдяки зваженій ціновій політиці, професійній дилерській мережі, якісному сервісу та інноваційним фінансовим інструментам.

*Дані Аuto-Consulting за 2015-2021 рр.