Оригінальні аксесуари захищають ваш Renault

З 15 вересня до 30 листопада 2021 року компанія Renault в Україні запускає акцію «Захисти свій Renault у негоду» в офіційних дилерських центрах Renault по всій території України.

Alt Image C29

Оригінальні аксесуари захищають ваш Renault

Оригінальні аксесуари Renault виокремлюють автомобіль з-поміж інших та надають автомобілю індивідуальності. Розроблені спеціально для кожної моделі, аксесуари створені та протестовані інженерами Renault, тому цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля.

Приємно і захоплююче подорожувати на улюбленому автомобілі Renault навіть восени або взимку. А завдяки спеціальній пропозиції э можливість придбати необхідні оригінальні аксесуари для захисту автомобіля в холодний сезон зі знижкою* до 25% серед таких товарних груп: бризковики, підкрилки, килимки гумові, піддони та килими багажного відсіку гумові, дефлектори вікон, захист днища, захист трансмісії та редуктора, антиковзальні трапи, захисні накладки кузова, антиковзальні ланцюги,

зв'язатися з дилером

Хто краще, ніж Renault подбає про Ваш Renault.

За допомогою оригінальних аксесуарів можна не лише захистити свій Renault від негоди, а й зробити його практичнішим у використанні, розширивши його можливості відповідно до свого стилю життя: подорожі на природу, поїздки по бездоріжжю або експлуатація в місті.

Alt Image C29

Запрошуємо всіх клієнтів Renault до офіційних сервісних центрів,

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 3 000 грн. з ПДВ, буде розіграно приз** – комплект зимових шин «NOKIAN NORDMAN» (у кількості 4 шт.).

Тільки в офіційній дилерській мережі Renault професійні майстри допоможуть підібрати та встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль та надати гарантією на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів – це гарантія якості та надійності.

 

зв'язатися з дилером
Alt Image C29

MY RENAULT

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

  • отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;
  • економити при використанні акційних пропозицій;
  • дізнаватися «з перших вуст» про новини та зміни бренда;
  • завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;
  • отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;
  • висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
  • ефективно планувати події по автомобілю.
my Renault

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua.  Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 15.09.2021 до 30.11.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Детально про умови та місце проведення Акції дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

**Під призом мається на увазі: комплект зимових шин «NOKIAN NORDMAN» у кількості 4 (чотири) штуки або аналогічні шини за характеристиками та властивостями інших виробників. Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 3 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції  - тобто після 30.11.2021. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.