Новий Renault CAPTUR - Кросовер з атлетичним профілем | Renault Україна

Зміни в дизайні екстер’єру

Зовнішня трансформація надала новому Renault Captur сучасних, виразних та більш чітких ліній, разом із чуттєвим “французьким дизайном”, за який так цінується Renault. Новий Captur став довшим (4,23 м, або +11 см), а 17-дюймові колеса і збільшена колісна база (2,63 м, або +2 см) візуально підкреслюють якості справжнього кросовера.

Революція в інтер’єрі: високоякісний салон

Мультимедійний екран

7-дюймовий мультимедійний екран нагадує злегка вигнутий планшет і надає салону сучасності. До всієї мультимедійної системи Renault EASY LINK та навігації легко дістатися (параметри MULTI-SENSE, засоби управління) завдяки екрану, що нахилений під кутом до водія та покращує читабельність.

Цифрова панель інструментів

Цифрова панель інструментів

В залежності від комплектації новий Captur може похвалитися цифровим екраном на панелі приладів. Кольоровий екран має розмір 7 дюймів і налаштовується дуже інтуїтивно.

Багажне відділення

Об'єм багажного відділення збільшено до 536 л. Додатково до місткого багажника пропонується загалом 27 л для зберігання речей всередині салону. Об’єм багажника можна регулювати за допомогою заднього сидіння, що може зсуватися на 16 см, та знімної полиці багажника (фальш-підлоги), що передбачає дворівневу конфігурацію для полегшення щоденного завантаження. Коли задні сидіння складаються, утворюється майже рівна підлога, і з’являється ще 1,57 м для вантажу, що на 11 см більше, ніж у попередника.

RENAULT EASY DRIVE: СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Новий Captur пропонує перелік систем для спокійного водіння завдяки такому обладнанню, як: круїз-контроль з обмежувачем швидкості, передній та задній парктроніки, камера заднього огляду та камера кругового огляду на 360°. Їх налаштування легко регулюються за допомогою сенсорного екрана мультимедійної системи Renault EASY LINK.

Круїз-контроль і обмежувач швидкості

Круїз-контроль і обмежувач швидкості

Круїз-контроль та обмежувач швидкості входять у стандартну комплектацію всієї нового Captur. Всі кнопки для керування ним розташовані, як і раніше, на лівій стороні керма.

Паркування та камера на 360°

Паркування та камера на 360°

Новий Captur оснащений камерою на 360°. Вона складається з чотирьох камер, що забезпечують огляд автомобіля з висоти пташиного польоту, виводячи на єдине зображення всі перешкоди навколо транспортного засобу. Ця функція ідеально допомагає при паркуванні, або для проїзду через вузькі місця без ризику пошкодження автомобіля. Камера на 360° дуже проста в використанні, вмикається автоматично після встановлення передачі заднього ходу, а керування нею здійснюється за допомогою клавіш під мультимедійним екраном. В момент увімкнення камери система буде транслювати два зображення: вигляд спереду або ззаду залежно від обраної передачі, а також вигляд на 360°, або наближене зображення з камери на стороні пасажира.

Допомога при паркуванні

Допомога при паркуванні

12 ультразвукових датчиків допомагають водієві під час маневрів при паркуванні, вказуючи на наявність перешкод та об'єктів.

Alt Image C29

Неперевершена модульованість

Новий Captur на 11 см довший за свого попередника, що йде на користь його функціоналу. В салоні авто це покращення добре відчувається – є багато простору для пасажирів, а багажник значно збільшився: +17 мм простору для колін на задніх сидіннях і +81 л місця для речей.

Так, новий Renault Captur може запропонувати аж 536 л корисного місця (один з найвищих показників у своїй категорії) і до 27 л додатково об’єму місць для зберігання і, найголовніше, неперевершену модульованість.

Ключовий фактор стосовно комфорту та модульованості нового Captur – це зсувне заднє сидіння другого покоління. Його можна легко пересунути на 16 см в сторону салону, або багажника, збільшивши об’єм простору для пасажирів, або вантажу. Звісно ж, спинку сидіння можна відкинути на 1/3 або 2/3, отримавши максимальну корисну довжину для вантажу 1,57 м з майже рівною підлогою. Модульованість інтер'єру стосується і багажника – тут є полиця, яку можна використовувати для розподілу обсягу корисного навантаження на двох рівнях.

Alt Image C29

Технічні характеристики нового Renault Captur

  • Довжина 4 227 мм
  • Ширина 1 797 мм
  • Висота 1 576 мм
  • Колісна база 2 639 мм
  • Об’єм багажника 536 л
  • Колеса 17’’
  • Двигуни: TCe 130 EDC7 та TCe 155 EDC7