Møbilize — новий бренд транспортних та енергетичних послуг

Mobilize - це один з чотирьох нових бізнес-підрозділів групи Renault.

Mobilize буде надавати іншим брендам послуги, пов'язані з мобільністю, енергією і даними, на базі кращих в класі екосистем.

Mobilize представляє прототип EZ-1, спеціалізований автомобіль для міського транспорту загального користування.

Mobilize орієнтується на клієнтів, які хочуть перейти на екологічніші види транспорту спільного користування. Mobilize вирішує нові потреби і просуває стійкі енергетичні екосистеми відповідно до цілей групи Renault з досягнення вуглецевої нейтральності та розвитку економіки замкненого циклу.
Mobilize — бренд з місією

Mobilize — бренд з місією

Mobilize займається не тільки автомобілями. Бізнес-підрозділ пропонує нові види перевезення людей і товарів як з використанням автомобіля, так і без нього. Нові послуги мобільності відповідають очікуванням кінцевих клієнтів, компаній, міст і регіональних влад.

Бренд Mobilize об'єднує напрямки групи Renault, пов'язані з мобільністю, енергетикою і даними, і застосовує компетенції підрозділу RCI Bank & Services.

Він допоможе розвивати партнерські відносини і нові відкриті екосистеми, які забезпечать серйозні переваги в плані швидкості і масштабу, а також візьме участь у вирішенні актуальних викликів для автомобільної промисловості:

  • наближення видатків на автомобіль до реальної вартості використання, оскільки сьогодні цей коефіцієнт становить лише 10%;
  • підвищення залишкової вартості, щоб не допустити падіння ціни нових автомобілів більш ніж на 50% за три роки;
  • наближення до нульового викиду CO2.
Alt Image C29

Клотільд Дельбос, генеральний директор бренду Mobilize

«Ми з великим ентузіазмом зустрічаємо радикальну зміну в автомобільному світі, яка полягає в переході від володіння до використання тоді і там, де це необхідно. Крім автомобільного напрямку Mobilize запропонує безліч інноваційних послуг, пов'язаних з транспортом, енергетикою і даними. Ми разом з безліччю партнерів хочемо максимально збільшити використання автомобіля за рахунок стійких і доступних послуг з перевезення людей і товарів і, таким чином, знизити негативний вплив на навколишнє середовище»

Mobilize

Унікальна комбінація обладнання і програмного забезпечення, спеціалізовані автомобілі і послуги в відкритих екосистемах

Mobilize пропонує гнучкі послуги мобільності для людей і товарів, адаптовані до мінливих очікуванням клієнтів, компаній і муніципальної влади. Бренд вирішує реальні проблеми і надає зручні рішення, що доповнюють традиційні формати володіння автомобілем. Пропонуючи нові варіанти більш ефективного використання товарів в рамках економіки замкненого циклу і загального користування, Mobilize допомагає будувати більш стійке майбутнє.

А завдяки підтримці понад 6000 дилерських центрів Renault в Європі Mobilize зможе пропонувати рішення мобільності, що передбачають тривалість використання від однієї хвилини до декількох років, в містах і навколо міст.

Можливості Mobilize

У співпраці з партнерськими стартапами в сфері інноваційної мобільності і енергетики Mobilize створюватиме кращі рішення для своїх клієнтів.

Mobilize EZ-1: прототип для каршерінга

Alt Image C29

Патрік Лешарпі, дизайн-директор Mobilize Design.

«Прототип EZ-1 - це мобільне рішення, яке відмінно вписується в концепцію сучасного міста. Це маневрений, динамічний і інклюзивний автомобіль, що втілює саму суть нового бренду Mobilize. Це живий автомобіль, який стане супутником людини на шляху до економічнішої і відповідальнішої мобільності»

Прототип EZ-1 - це знаковий автомобіль для Mobilize, конструкція якого визначається самою концепцією «автомобіль як послуга». EZ-1 - це нове рішення для міської мобільності, створене для спільного користування. У зв'язку з цим комерціалізація EZ-1 також стане інноваційної: користувачі будуть платити тільки за те, що вони використовують: час або пробіг. Автомобіль є підключеним: в ньому є безключовий доступ, а управляється він за допомогою смартфона.

EZ-1 - це компактний і маневрений електромобіль для двох пасажирів. Його довжина складає всього 2,3 м. Повністю скляні двері дають пасажирам EZ-1 вільний огляд міського пейзажу. Це маневрений, динамічний і інклюзивний автомобіль, ідеально вписується в сучасний світ.

Прототип EZ-1 оснащується інноваційною системою заміни акумулятора. Це оригінальна альтернатива традиційної зарядної інфраструктури, яка дозволяє користуватися автомобілем без перерв.

EZ-1 створений відповідно до принципів економіки замкненого циклу. Він на 50% виготовлений із вторинної сировини, а в кінці життєвого циклу 95% автомобіля будуть перероблені на заводі Re-Factory у Флані.

Про Mobilize

Mobilize об'єднує в собі послуги, пов'язані з мобільністю, енергією і даними. Новий бізнес-підрозділ є частиною групи Renault. Заснований на відкритих екосистемах, Mobilize надає гнучкі рішення для мобільності і сприяє переходу на стійкі енергетичні екосистеми відповідно до цілей групи Renault з досягнення вуглецевої нейтральності та розвитку економіки замкненого циклу