Renault Group створює Renault Electricity: виробничий Центр Електричних Рішень

Renault Group та уповноважені профспілки підписали угоду про створення Renault ElectriCity - нової юридичної особи, під егідою якої об'єднаються промислові майданчики півночі Франції в Дуе, Мобежі та Рюісе.

 

Булонь-Бійанкур, 9 червня 2021 р. В межах стратегічного плану «Ренолюція» (Renaulution) Renault Group і уповноважені профспілки (CFDT, CFE-CGC, CFTC, CGT, FO і SUD) підписали угоду про майбутнє виробничих майданчиків Renault в регіоні О-де-Франс. Вона передбачає створення Renault ElectriCity, юридичної особи в повній власності Renault SAS, і об'єднання промислових майданчиків в Дуе, Мобежі та Рюісе, де працює майже 5000 осіб.

Renault Group планує перетворити ці заводи в найбільш конкурентоспроможний і ефективний підрозділ з виробництва електромобілів в Європі, який до 2025 року буде випускати 400 000 автомобілів щорічно. В рамках цієї угоди Renault Group ставить перед собою три ключові цілі:

  • організувати ефективне та узгоджене виробництво на всіх трьох заводах;
  • оптимізувати операційну діяльність за рахунок продуманого управління, налагодженої соціальної взаємодії і модернізації виробничих майданчиків;
  • підвищити привабливість Північного промислового кластера з метою формування інфраструктури з випуску основних компонентів для електромобілів.
Renault Group створює Renault Electricity
Renault Group створює Renault Electricity

700 робочих місць до 2025 року і зобов'язання щодо розвитку економічної та соціальної сфер

Для підтримки цього амбітного промислового проекту Renault Group з 2022 з 2024 рік планує створити 700 постійних робочих місць: 350 в Мобежі і 350 в Дуе та Рюісе. Набір персоналу відбудеться за підтримки місцевих органів з працевлаштування, Pôle Emploi і всіх зацікавлених сторін в регіоні.

Регіон О-де-Франс володіє всіма необхідними ресурсами, щоб стати європейським лідером за передовими технологіями і виробничими потужностями в сфері електричного транспорту. За підтримки своїх науково-дослідних підрозділів Renault Group налагодить партнерські відносини з університетами для створення навчальних програм, адаптованих до мінливого автомобільному ринку, і підвищення ефективності дослідницької роботи.

Renault Group створює Renault Electricity
Renault Group створює Renault Electricity

Renault Group також братиме участь в інноваційних програмах в якості «інкубаторів»

Врешті, з огляду на, що близькість партнерів є невід'ємною умовою успіху, Renault Group продемонструє переваги розміщення заводу з виробництва акумуляторів і партнерських виробництв з випуску компонентів для електромобілів поруч зі своїми промисловими майданчиками.

«Я пишаюся тим, що брав участь у створенні Renault ElectriCity - символу технологічних інновацій і ноу-хау Renault, а також у підвищенні економічної і соціальної привабливості регіону О-де-Франс в Європі. Угода, підписана всіма профспілками, підтверджує, що цілеспрямованість співробітників, конструктивний суспільний діалог і широка локальна присутність грають ключову роль в розвитку ефективної та привабливою промислової моделі», - зазначив Лучіано Бьондо (Luciano Biondo), директор Renault ElectriCity.

Основні складові

Дуе

  • З 2021 року завод почне випуск свого першого електромобіля, Mégane E-Vision, на базі нової модульної платформи Альянсу CMF-EV.
  • На цій же платформі заводу в Дуе буде доручено виробництво нового автомобіля C-сегмента.
  • Тут буде встановлена нова електрична платформа для індустріалізації автомобілів B-сегмента.

Мобеж

  • Цей завод першим в Європі почав складання електричних мінівенів і останні 10 років утримує лідерські позиції в цьому сегменті. Тут випускається новий Kangoo, новий Kangoo Van для Renault і партнерів Групи, Mercedes і Nissan, а в 2022 році стартує виробництво нового Kangoo.
  • Крім того, на заводі буде налагоджений випуск інших модифікацій нового Kangoo.

Рюіс

На заводі буде випускатися ряд нових компонентів для електромобілів.