Новий renault EXPRESS фургон

Поповнення в сімействі фургонів Renault

Renault EXPRESS

Компанія Renault в Україні починає приймати замовлення на новий Express фургон.

Новий Express фургон – практичний і функціональний автомобіль. Він відповідає всім головним вимогам комерційного сегменту та пропонує найкраще співвідношення ціни та якості.

 

Він спрощує щоденне професійне життя: його корисний об'єм складає до 3,7 м³, ширина бокового отвору кузова – 716 мм, корисна довжина – до 2,36 м, об'єм відділів для речей – до 48 л.

 

Оснащується мультимедійною системою Renault EASY LINK з 8-дюймовим екраном, а також новими системами допомоги водію.

Дізнайтесь більше
Просторий та універсальний автомобіль

Міцна конструкція і динамічна форма кузова

Новий Express фургон демонструє бренд-код Renault за допомогою С-подібних LED-фар.


Кузову нового Express фургона притаманні і міцність, і динаміка – все завдяки вертикальному бамперу з високою решіткою, ребристому капоту та плавним лініям. Його також прикрашають хромовані вставки та привабливе оздоблення.


Новий Express фургон можна придбати в п'яти кольорах.

5 важливих особливостей моделі

Функціональний, сучасний і практичний інтер'єр

Всередині авто вбудована сучасна панель приладів з чіткими лініями, що підкреслюють габарити кабіни. В новому Express фургоні приділено особливу увагу місцю для особистих речей з рекордним обсягом до 48 л.

Роботи з вантажем полегшуються

Роботи з вантажем полегшуються

Завдяки надзвичайно широким дверям, вхід та завантаження стали ще легшими.

 

716-міліметрові бічні двері та корисна довжина по підлозі 1189 мм (багажна зона за задніми сидіннями) – найбільші на ринку.

 

Фургон дозволяє завантажити до 675 кг (з урахуванням водія). Вантажний відсік оснащений поворотними кільцями для кріплення (шістьма на підлозі й чотирма з боків).

Технологічне оснащення

Технологічне оснащення

Новий Express фургон пропонує три пропозиції мультимедійного оснащення: Radio Connect R&Go, а також мультимедійну систему Renault EASY LINK (з 8-дюймовим сенсорним екраном і реплікацією смартфону).


Також можна встановити бездротову зарядку для смартфона, до трьох USB-роз'ємів і до чотирьох розеток 12В, одну з яких – у вантажному відділі.

Незамінні помічники для підвищення безпеки

Незамінні помічники для підвищення безпеки

Новий Express фургон забезпечує водія підвищеним візуальним контролем за ситуацією на дорозі, що здійснюється завдяки, в першу чергу, Rear View Assist – камерою постійного заднього огляду з монітором 5 дюймів на місці дзеркала.

 

Система контролю сліпих зон покращує видимість сліпих зон з обох сторін машини, а дзеркало з широким оглядом допомагає водієві бачити праву сліпу зону автомобіля. Камера заднього виду спрощує маневрування під час паркування завдяки передачі зображення на екран, що інтегрований в дзеркало заднього виду.

Бензиновий та дизельний двигуни на вибір

Бензиновий та дизельний двигуни на вибір

Новий Express фургон може бути оснащений бензиновим двигуном 1.6 TCe 110 к.с. (з 5-ступеневою механічною коробкою передач) або дизельним двигуном 1.5 dCi 95 к.с. (з 6-ступеневою механічною коробкою передач).

 

Старт продажів в Україні запланований на червень 2021 року.

 

Новий Express виробляється на заводі Renault у Танжері (Марокко).

Про компанію Renault

Renault, історичний автомобільний бренд та лідер електромобілів у Європі, завжди розробляв інноваційні транспортні засоби. Зі стратегічним планом «Ренолюція» Renault розпочав амбітну трансформацію, що створює цінності, рухаючись до більш конкурентоспроможного, збалансованого та електрифікованого асортименту. Амбіція бренду полягає у втіленні сучасності та інновацій у технологіях, енергетиці та послугах мобільності в автомобільній промисловості та за її межами.