image

Акція по аксесуарам

Компанія Renault в Україні проводить аксесуарну акцію «Прокачай свій RENAULT» в офіційних дилерських центрах Renault по всій території України до 30 червня 2021 року.

Оригінальні аксесуари Renault надають автомобілю індивідуальності та виокремлюють його з-поміж інших, а також надають змогу зробити свій автомобіль Renault більш практичним у використанні. Можна розширити можливості автомобіля відповідно до свого стилю життя: експлуатація в місті, подорожі на природу, або поїздки по бездоріжжю.

Аксесуари розробляються спеціально під кожну модель. Вони цілком відповідають технічним характеристикам та геометрії автомобіля, бо створені та протестовані інженерами Renault.

 

Накладки на пороги дверей і багажника

 

Накладки на педалі

 

Килимки текстильні

 

Колеса в зборі

 

Легкосплавні диски

 

Ковпаки коліс

Alt Image C29

Оригінальні аксесуари для Дизайну та Персоналізації зі знижкою* до 25%

 • захисні накладки на двері та колісні арки, 
 • спортивний обвіс, 
 • дефлектор вікон, 
 • тонувальна плівка, 
 • колесо в зборі, 
 • легкосплавні диски, 
 • ковпаки коліс, 
 • датчик тиску в шинах, 
 • підлокітники, 
 • сидіння дитяче, 
 • текстильні килимки салону, 
 • спортивні накладки на педалі, 
 • захисні накладки на пороги дверей та багажника.

 

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 5 000 грн. з ПДВ, буде розіграно коштовний приз** – сертифікат на придбання аксесуарів Renault загальною вартістю 15 000 грн. (з ПДВ).

Alt Image C29

Запрошуємо всіх клієнтів Renault до офіційних сервісних центрів

Перелік та контактну інформацію щодо яких можна дізнатися за посиланням

Знайти дилера

Детальнішу інформацію можна також отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351. Дзвінки приймаються: пн-пт 08.00-20.00, сб-нд 09.00-19.00, e-mail: relation.client@renault.com.

Alt Image C29

Про особистий кабінет MY RENAULT

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду Renault зареєструватися в My Renault на офіційному сайті компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

 

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови сервісного обслуговування в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

·         отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;

·         економити при використанні акційних пропозицій;

·         дізнаватися про новини бренда;

·         завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;

·         отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;

·         висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;

·         ефективно планувати події по автомобілю.

 

Хто краще, ніж Renault  подбає про Ваш Renault.

MY REnault

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 12.04.2021 до 30.06.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Детально про умови та місце проведення Акції дізнавайтесь на сайті www.renault.ua. 

 

**Під призом мається на увазі: сертифікат на придбання аксесуарів Renaultзагальною вартістю 15 000 грн з ПДВ. Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 5 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено протягом 30 днів після завершення терміну дії акції. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.