На даний час послуги з встановлення ГБО призупинено

Одне обладнання — 5 переваг!

Чому вам варто обрати ГБО саме у Renault?

Це гарантія безпеки та надійної роботи вашого авто на газі.

Не втрачаєте гарантії!

При переобладнанні автомобіля у офіційного дилера ви зберігаєте стандартну заводську гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу (залежить від того, що відбудеться раніше).

 

Окрім того, ви отримує гарантію від виробника газобалонного устаткування — 3 роки або 200 000 км пробігу (залежить  від того, що відбудеться раніше).

більше про "Гарантії Renault"

Усе й одразу

Технічне обслуговування ГБО водночас з плановим ТО авто — це можливо*.

 

Вам не потрібно витрачати час— зробіть два ТО в одному місці, у будь-якому дилерському центрі Renault України, незалежно від регіону придбання авто або встановлення обладнання. Витратні матеріали завжди в наявності.  

* За винятком першого ТО. 

більше інформації у розділі "Калькулятор ТО"

ГБО — від італійського розробника

Надійне ГБО — від італійського проектувальника і розробника комплектів газобалонного обладнання BRC Gas Equipment.

 

BRC Gas Equipment — є лідером ринку устаткування для автомобілів на природньому та зрідженому нафтовому газі, що працює у сфері альтернативного пального з 1972 року. BRC тестують не тільки обладнання, а й автомобілі, на яких ГБО встановлено.


Вся продукція виробляється і контролюється на заводах однієї компанії.

Відповідаємо на найбільш актуальні питання

* Мається на увазі автомобіль з літровим двигуном, що з моменту монтажу газобалонного устаткування пройшов шлях у 30 000 кілометрів. Середній розрахунок окупності зроблено спеціалістами Рено на підставі вартості автомобіля, з урахуванням встановлення ГБО типу S32, та витрат пального в міському циклі, а також витрат, пов’язаних з сервісним обслуговуванням. Реальні витрати можуть відрізнятися від розрахункових, в залежності від типу водіння, змін вартості пального та сервісного обслуговування.​

 

Під поняттям «заробляти» мається на увазі можливість заощадити зазначену суму у середньому у розрахунку вартості пального на один кілометр (у порівнянні із аналогічним автомобілем з бензиновим двигуном (1л) за підставу розрахунку взято вартість пального: бензин 26,68 грн., газ 12,39 грн., та середні витрати пального бензин 6,7 л на 100 км, витрати пального бензин + газ = 7,7л на 100 км.)    

 

** Мається на увазі переобладнання на автомобілі Renault у вигляді встановлення ГБО установником, авторизованим АТ «Рено Україна», згідно вимог виробника обладнання та чинного законодавства (наприклад, дилерські центри Рено та термінал передпродажної підготовки автомобілів Рено, що мають акредитацію на виконання робіт с ГБО відповідно до законодавства), про що покупцеві надаються відповідні документи .