Обирай краще рішення

Газобалонне обладнання Renault

Заощаджуй — купуй ГБО!

Заощаджуй — купуй ГБО!

Економія витрат — це майже заробіток, особливо, якщо це стосується щоденних витрат на авто

ВСТАНОВИТИ ГБО НА ПРИВАТНИЙ АВТОМОБІЛЬ​
Alt Image C29

Економія з ГБО

Розрахунки експертів свідчать, що витрати на встановлення системи ГБО в автомобіль повністю окуплять себе вже через 25 000–30 000 км пробігу.

 

З цього часу автомобіль почне «заробляти» кошти власнику.

А скільки заробите ви? 81 копійку на кожному кілометрі!*

Одне обладнання — 4 переваги!

Моделі Renault на газі, які можна придбати у дилерській мережі

переваги

Чому вам варто обрати ГБО саме у Renault?

Якщо переобладнання – то лише у професіоналів**, якщо придбання — то тільки в офіційній мережі дилерських центрів Renault.

Це гарантія безпеки та надійної роботи вашого авто на газі.

Збільшення ресурсу двигуна

Збільшення ресурсу двигуна

Збереження потужності та ресурсу двигуна — подовження терміну експлуатації автомобіля.

При згорянні газової суміші відбувається ефективніша віддача енергії, ніж при згорянні бензину, але цю перевагу можливо використати тільки у тому випадку, якщо налаштування ГБО зроблено коректно. Також оптимальні налаштування ГБО дозволяють скористатися іншими перевагами використання газу. Такими, як збереження оливо-паливної плівки на стінках циліндрів, відсутності нагару на свічках запалювання та зменшення навантаження на циліндро-поршневу групу двигуна. Завдяки цьому деталі зношуються повільніше, а отже, і двигун служитиме довше.

Не втрачаєте гарантії!

При переобладнанні автомобіля у офіційного дилера ви зберігаєте стандартну заводську гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу (залежить від того, що відбудеться раніше).

 

Окрім того, ви отримує гарантію від виробника газобалонного устаткування — 3 роки або 200 000 км пробігу (залежить  від того, що відбудеться раніше).

Усе й одразу

Технічне обслуговування ГБО водночас з плановим ТО авто — це можливо*.

Вам не потрібно витрачати час— зробіть два ТО в одному місці, у будь-якому дилерському центрі Renault України, незалежно від регіону придбання авто або встановлення обладнання. Витратні матеріали завжди в наявності.  

* За винятком першого ТО. 

Більше інформації у розділі «Калькулятор ТО»

ГБО — від італійського розробника

Надійне ГБО — від італійського проектувальника і розробника комплектів газобалонного обладнання BRC Gas Equipment.

 

BRC Gas Equipment — є лідером ринку устаткування для автомобілів на природньому та зрідженому нафтовому газі, що працює у сфері альтернативного пального з 1972 року. BRC тестують не тільки обладнання, а й автомобілі, на яких ГБО встановлено.


Вся продукція виробляється і контролюється на заводах однієї компанії.

ГБО в лізинг чи кредит – це можливо!

Автомобіль Renault з газобалонним обладнанням бере участь у програмах Renault Finance.

 

Автомобіль Renault з газобалонним обладнанням бере участь у програмах Renault Finance.

Відповідаємо на найбільш актуальні питання

* Мається на увазі автомобіль з літровим двигуном, що з моменту монтажу газобалонного устаткування пройшов шлях у 30 000 кілометрів. Середній розрахунок окупності зроблено спеціалістами Рено на підставі вартості автомобіля, з урахуванням встановлення ГБО типу S32, та витрат пального в міському циклі, а також витрат, пов’язаних з сервісним обслуговуванням. Реальні витрати можуть відрізнятися від розрахункових, в залежності від типу водіння, змін вартості пального та сервісного обслуговування.​

 

Під поняттям «заробляти» мається на увазі можливість заощадити зазначену суму у середньому у розрахунку вартості пального на один кілометр (у порівнянні із аналогічним автомобілем з бензиновим двигуном (1л) за підставу розрахунку взято вартість пального: бензин 26,68 грн., газ 12,39 грн., та середні витрати пального бензин 6,7 л на 100 км, витрати пального бензин + газ = 7,7л на 100 км.)    

 

** Мається на увазі переобладнання на автомобілі Renault у вигляді встановлення ГБО установником, авторизованим АТ «Рено Україна», згідно вимог виробника обладнання та чинного законодавства (наприклад, дилерські центри Рено та термінал передпродажної підготовки автомобілів Рено, що мають акредитацію на виконання робіт с ГБО відповідно до законодавства), про що покупцеві надаються відповідні документи .