image

Двигуни внутрішнього згорання Renault

Дізнайтеся більше про покращення наших дизельних та бензинових двигунів, які зменшують викиди часток у повітря під час поїздки.

Дизельний двигун BLUE dCi

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ BLUE dCi

Технологія перетворення
Для зменшення викидів нові дизельні двигуни Blue dCi оснащені системою вибіркової каталітичної нейтралізації (SCR). Ця технологія вводить аміак (NH3) з реагенту AdBlue® у витяжний каталізатор. Це передбачає перетворення оксидів азоту в гази, які не забруднюють довкілля. 


 

Збереження комфорту водіння
Система вибіркової каталітичної нейтралізації гарантує вам чисте задоволення незалежно від дорожніх умов та без впливу на потужність двигуна Blue dCi. Насолоджуйтеся екологічно чистішим водінням без впливу на продуктивність.Простіша й чистіша технологія
 Завжди тримайте все під контролем завдяки датчикам бака AdBlue®. Автомобіль нагадає вам у режимі реального часу, коли потрібно заправити бак. Переваги? Реагент AdBlue® доступний на більшості сервісних станцій!Обирайте спокій
Керуйте автомобілем у цілковитому спокої завдяки 15- або 20-літровому баку AdBlue®. Бак AdBlue®, залежно від розміру, забезпечує свої переваги для 6–8 баків дизеля!

Фільтр для вловлювання часток від Renault

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ З ФІЛЬТРОМ ДЛЯ ВЛОВЛЮВАННЯ ЧАСТОК

Новий бензиновий двигун від Renault...
Скоротіть викиди забруднюючих часток завдяки новим бензиновим двигунам TCe PPF із безпосереднім впорскуванням. Тепер вони містять фільтр для вловлювання часток (PPF) у вихлопній системі, що дозволяє видаляти часточки з вихлопних газів. Ця технологія вловлює частки в структурі мікропористих стільників, а потім регулярно спалює їх за допомогою автоматичної регенерації. Зробімо світ здоровішим!


... здоровішим та з меншою кількістю технічного обслуговування!
Фільтр для вловлювання часток не потребує технічного обслуговування! Завдяки процесу регенерації всі різноманітні часточки постійно виявляються у вихлопних газах та хімічно перетворюються на вуглекислий газ або інші нешкідливі гази, що не потребує технічного обслуговування.
 

Точно таке саме користування...
Насолоджуйтеся тим самим чудовим досвідом водіння! Фільтр для вловлювання часток ідеально розташований у вихлопній системі, і це дає йому змогу ефективно вловлювати часточки без шкоди для комфорту.

... без збільшення витрати палива.
Контролюйте свій рівень споживання палива в такий самий спосіб. Нова технологія фільтра для вловлювання часток взагалі не впливає на рівень споживання палива й викидів вуглекислого газу, тому спосіб спостереження за цими рівнями не змінюється. 

Відкрийте для себе також...

Модельний ряд Renault

Наш повний модельний ряд

Оцініть автомобілі Renault