Дізнайтеся все про ЗНГ

Двокомпонентна паливна система ЗНГ була оновлена завдяки запровадженню простішої, безпечнішої та ще ефективнішої технології. Дізнайтеся все, що потрібно про технологію ЗНГ від Renault.

Що таке ЗНГ?

Renault - Технологія ЗНГ

Перевірена технологія

ЗНГ — це зріджений нафтовий газ, що виробляється під час стиснення бутану й пропану, які утворюють рідину, зменшуючи свій обсяг для легшого транспортування та використання.

Технологія ЗНГ — це двокомпонентна паливна система, яка збільшує запас ходу автомобіля завдяки використанню як двигуна внутрішнього згорання, так і двигуна ЗНГ.

Як працює технологія ЗНГ від Renault

ЗНГ та бензин: як це працює?

ЗНГ — це зріджений нафтовий газ, що виробляється під час стиснення бутану й пропану, які перетворюються з газу на рідину, що полегшує їх використання.

Автомобілі на ЗНГ не такі самі, як електричні гібридні автомобілі. Вони оснащені двокомпонентною паливною системою з двома баками: один для звичайного бензину, а другий для ЗНГ. Це відділення розташоване у відсіку, який зазвичай призначений для зберігання запасного колеса, з метою збереження об’єму багажника. Такий бак заправляється через отвір у люку для заправки.

Автомобілі на ЗНГ оснащені перепускним клапаном, пристроєм автоматичної зупинки заправлення на рівні 80%, клапаном контролю перевитрати й запобіжним клапаном тиску задля гарантування безпечного й належного використання.

Ваш автомобіль працюватиме як на бензині, так і на ЗНГ, і перемикатиметься автоматично, щойно один із баків буде порожнім. За допомогою перемикача ви можете легко змінювати двигун внутрішнього згорання на двигун ЗНГ, коли забажаєте.

Alt Image C29

Як заправити бак ЗНГ?

Renault - Технологія ЗНГ

Практична технологія

Автомобілі на ЗНГ мають особливий бак, розташований у відсіку для запасного колеса, що зберігає об’єм багажника. Цей бак можна заправити майже на кожній АЗС не довше як за дві хвилини.

Технологія ЗНГ

Чи передбачає технологія ЗНГ більший рівень споживання?

Недорогий варіант палива

Рівень споживання ЗНГ приблизно на 25% вищий, ніж бензину, проте подвійний бак забезпечує значно більший запас ходу, ніж дизельний автомобіль.
 

Окрім того, ЗНГ здатний заощадити ваші кошти, оскільки він у середньому на 50% дешевший за бензин і на 40% — за дизель. Його вищий рівень споживання таким способом компенсується меншою вартістю палива, що заощаджує вам кошти.

Рівень споживання ЗНГ

Інші поширені запитання про ЗНГ:

Чи правда, що ЗНГ менше забруднює довкілля?

Автомобілі на ЗНГ менше забруднюють довкілля, ніж більшість автомобілів із двигунами внутрішнього згорання. Вони не містять речовин, токсичних для навколишнього середовища, і не вивільняють токсичних часток. У такий спосіб вони є хорошою альтернативою для тих, хто хоче допомогти зменшити рівень забруднення від автомобілів.

Автомобілі Renault на ЗНГ також оснащені додатковим фільтром, який запобігає вивільненню будь-яких часток у повітря.

Чи є технологія ЗНГ економнішою?

Автомобілі на ЗНГ не підпадають під обмеження руху під час піків забруднення. У світлі технологічного прогресу протягом останніх років, вони відповідають сертифікату якості повітря Crit’Air 1 і мають доступ до всіх підземних стоянок.

Чи безпечні двигуни ЗНГ?

Трансформація відповідно до технології ЗНГ здійснюється на етапі виробництва автомобіля, що гарантує оптимальну безпеку.

Автомобіль оснащується ще витривалішим баком, високоефективним запобіжним клапаном та перепускним клапаном, пристроєм автоматичної зупинки заправлення на рівні 80%, а також клапаном контролю перевитрати, і все це заради зведення ризиків до мінімуму. До того ж автомобілі на ЗНГ мають повну гарантію виробника як на сам автомобіль, так і на трансформацію.

Наша технологія ЗНГ

Technologie GPL Renault

Відкрийте для себе також...