image

Концепт Renault MORPHOZ

Концепт MORPHOZ – це електричний автомобіль, який дозволяє підібрати персоналізовану програму водіння та демонструє високий рівень мобільності.

Головна особливість концепту – можливість трансформуватися. Це повністю автономний, стильний, продуктивний автомобіль для активних людей.

Концепт-кар Renault MORPHOZ
Концепт-кар Renault MORPHOZ
Концепт-кар Renault MORPHOZ
Концепт-кар Renault MORPHOZ
Концепт-кар Renault MORPHOZ
Концепт-кар Renault MORPHOZ
Концепт-кар Renault MORPHOZ
Концепт-кар Renault MORPHOZ
Концепт-кар Renault MORPHOZ

концепт RENAULT MORPHOZ

Екологічно чиста електрична мобільність, що не має меж

Renault MORPHOZ розширює можливості електричного водіння. Цей розумний, модульний концепт-кар здатний пристосуватися до всіх ваших потреб.

{wording.youtubeCookieError}

Модульний автомобіль, що здатний пристосуватися до всіх ваших потреб

Концепт MORPHOZ адаптується до будь-яких умов, максимально розширюючи можливості водія щодо керування авто. Змінюється не тільки інтер’єр салону, але і зовнішній вигляд. В розпорядженні два режими: для далеких подорожей – «Travel», а для пересування містом – «City».

Концепт-кар Renault MORPHOZ

Персоналізований стиль для кожного

Різкі лінії корпусу кросовера, потужний бампер гарно поєднуються з традиційними С-подібними фарами та HD-камерами, які замінюють стандартні дзеркала заднього виду.

 

Концепт MORPHOZ можна налаштувати для використання не тільки для персонального користування, але і для більш широкого кола людей. Автомобіль розуміє, хто із користувачів наближається, підлаштовує заздалегідь обране освітлення інтер’єру, положення сидіння під конкретного водія.

Концепт-кар Renault MORPHOZ

Режим «City»

В міському режимі «City» концепт MORPHOZ має короткий капот та вкорочений задній бампер. Це мінімізує звис, роблячи процес водіння легшим, а паркування – простішим. Заряду батареї вистачить на 400 кілометрів шляху.

 

Режимі «City» дозволяє почувати себе комфортно в будь-якій ситуації на міських дорогах. Автомобіль зручний та адаптований до непередбачуваних моментів. Рухайтеся швидко та безпечно разом з електромобілем MORPHOZ.

Концепт-кар Renault MORPHOZ

Режим «Travel»

Переключення в режим «Travel» супроводжується подовженням передньої частини кузова та збільшення колісної бази на 20 сантиметрів. Стандартну батарею на 40 кВт/ч доповнює ще одна, на 50 кВт/ч. Крім того, збільшується об’єм багажного відділення, що буде актуально для дальніх поїздок.

 

Концепт MORPHOZ в режимі «Travel» відкриває додатковий простір в салоні для комфортного розташування пасажирів. Найкращі умови для подорожей усією сім’єю – незаперечна перевага кросовера.

Автомобіль в основі багатьох спільних екосистем

Концепт-кар Renault MORPHOZ

Справжній «автомобіль для життя»...

Усередині концепту MORPHOZ пасажири отримають задоволення від просторого й комфортного салону. Простір, який заохочує пасажирів до взаємодії, створює відчуття святковості. Атмосфера тут дружня і безтурботна. У салоні водія вітає штучний інтелект, який діє як активний віртуальний помічник, що готовий допомогти з будь-яким запитом.

 

Коли активовано режим «Sharing», пасажирське крісло повертається назад, щоб усі пасажири могли спілкуватися між собою, неначе у вітальні. Штучний інтелект пропонує списки для відтворення або змагання з відеоігор, заохочуючи в такий спосіб пасажирів до взаємодії.

Концепт-кар Renault MORPHOZ

...для екологічно чистої спільної мобільності.

Концепт-кар MORPHOZ втілює зобов’язання Групи Renault підтримувати революцію мобільності. Він робить взаємодію фундаментальною концепцією, приймаючи виклики міста майбутнього.

 

Концепт MORPHOZ являється ще однією ланкою в модельному ряді електромобілів для екосистеми смарт-сіті. Авто ідеально пристосоване до життя родини та навколишнього середовища. Батареї MORPHOZ можна використовувати для живлення електроприладів вдома або для підзарядки інших автомобілів. Кросовер знаходиться в гармонії з іншими учасниками руху, гарантує безпечне пересування вулицями міста та на міжміських трасах.

пропозиції

Чи хотіли б ви перейти від концепту до реальності?

Модельний ряд Renault

Модельний ряд Renault

Усі наші автомобілі, від фургонів до компактних автомобілів, від седанів до кросоверів.

дізнайтеся більше
Easy Life

EASY LIFE

Дізнайтеся більше про Renault EASY CONNECT.

дізнайтеся більше про Connect