Концепт Renault KWID

Концепт Renault KWID

Компакт Renault KWID – кросовер, в розробці якого приймали участь провідні дизайнерські команди світу. Автомобіль був спеціально створений для вимогливих водіїв і реалізації на ринках, що розвиваються.

Концепт KWID - Передня частина
Концепт KWID - Передня частина
Концепт KWID - Задня частина
Концепт KWID - Задня частина, вигляд справа
Концепт KWID

концепт RENAULT KWID

Надійний, технологічний, сучасний

Компакт-кросовер стане у пригоді на вулицях жвавого мегаполісу та на заміських трасах. Концепт Renault KWID може здивувати!

{wording.youtubeCookieError}
Концепт KWID - Задня частина, вигляд зліва

Віртуальний помічник до ваших послуг

Квадрокоптер, який вилітає із задньої частини люка – оригінальна особливість концепту Renault KWID. Дрон працює в ручному та автоматичному режимі, а керування відбувається за допомогою планшета. Помічник стане у пригоді при необхідності зіставити оптимальний маршрут, розвідати ситуацію на дорозі та зробити запаморочливі фото з повітря.

концепт RENAULT KWID

Високотехнологічний концепт-кар

Стильний дизайн – не єдина сильна сторона концепт-кару Renault KWID. Високотехнологічне оснащення автомобіля покликане дивувати.

Концепт KWID - Вигляд збоку зліва

Вражаючий міський кросовер

При розробці концепту Renault KWID інженери зробили ставку на поєднанні чітких, різких ліній корпусу з королівським оздобленням салону. Екстер’єр випромінює міцність, сміливий дизайн тільки підкреслюють жовті деталі – радіаторна решітка, елементи дисків та лінії на кузові. Renault KWID має однопривідну трансмісію, що вказує – перед нами привабливий міський автомобіль, а не позашляховик.

Концепт KWID - Інтер’єр

Особливий інтер’єр

П’ятимісний салон концепт-кару Renault KWID – родзинка авто. Передній ряд сидінь трьохмісний, причому водій розміщується посередині: це робить концепт універсальним для доріг з будь-якою направленістю руху. Широкі сидіння зручної форми обіцяють подорож з максимальним комфортом. Інформацію про стан авто водій отримує через інтегрований сенсорний планшет, а для перемикання передач використовуються кнопки.

пропозиції

Чи хотіли б ви перейти від концепту до реальності?

Модельний ряд концепт-карів Renault

Відкрийте для себе

Наш модельний ряд концепт-карів

переглянути модельний ряд
Technolab

Відкрийте для себе

Технології майбутнього

перейти до Connect