Концепт Renault KANGOO Z.E.

Концепт Renault KANGOO Z.E.

Міський концепт KANGOO Z.E. – втілення сміливої ідеї, коли електромобіль буде виконувати функції мобільної автомайстерні. KANGOO Z.E. став передвісником серії авто KANGOO, яка побачи ть світ у 2020 році. Концепт адаптований до роботи в умовах міста — зручний, маневрений, технологічний.

Концепт KANGOO Z.E.
{wording.youtubeCookieError}

концепт RENAULT KANGOOZ.E.

Естетика та стиль в деталях KANGOO Z.E.

Концепт KANGOO Z.E.

Абсолютно нове фірмове освітлення

Спереду концепт KANGOO Z.E. має прозору решітку, за якою сховане унікальне освітлення, притаманне саме цій моделі. Дві С-подібні фари, які вже стали візитівкою бренду Renault, поєднуються між собою яскравою лінією. На своєму шляху підсвітка обрамлює центральний логотип, роблячи його виразним та помітним. Неможливо не звернути увагу – KANGOO Z.E. приковує погляд.

 

Ззаду також проходить рівна лінія, яка тягнеться через логотип, задні фари та зупиняється на межі утоплених ручок дверей салону. Красу та елегантність такого рішення важно переоцінити – динаміка відчувається у кожній деталі.

Концепт KANGOO Z.E.

Поєднання високих технологій з сучасним футуристичним дизайном

Всі елементи концепту KANGOO Z.E. точно продумані: модель виглядає монолітно, цілісно, кожна деталь розташована на своєму місці та є невід’ємною складовою авто. Пологе лобове скло, вставки на дверях, виразні фари, масивна нижня частина кузова та відсутність традиційних дзеркал – все гармонічно поєднується та стильно виглядає.

 

 

Дизайнери вирішили проекспериментувати з передньою та задньою радіаторною решіткою: завдяки графічній обробці решітки виглядають як радіатори електронних пристроїв.

пропозиції

Чи хотіли б ви перейти від концепту до реальності?

Професійні автомобілі Renault

Відкрийте для себе

Наш модельний ряд комерційних автомобілів

наші професійні автомобілі
Зовнішній вигляд KANGOO Z.E.

Оберіть електричне водіння

Renault KANGOO Z.E.

дізнайтеся більше про нього