image

Концепт Renault DEZIR

Renault DEZIR – демонстрація елегантності та витонченого стилю, який межує з агресивністю. М’які, плавні лінії та обтічний корпус додають дизайну футуристичного вигляду. Від такого спорткару неможливо відвести погляд!

Концепт DEZIR - Передня частина
Концепт DEZIR - Дизайн
Концепт DEZIR - Електричний

концепт RENAULT DEZIR

Насолода всередині та ззовні

Концепт Renault DEZIR – це двомісне купе з дверима, які відкриваються вгору та протилежні сторони. Електрокар має яскравий дизайн екстер’єру та інтер’єру, який запам’ятається надовго. Автомобіль вдало поєднує динамічність та ніжність у хвилястих лініях корпусу з казковою м’якістю оздоблення салону.

{wording.youtubeCookieError}
Концепт DEZIR - Передня частина

Погляньте на Renault по-новому

Відсутність деталей, які вже стали звичними для Renault, тільки підкреслює унікальність Renault DEZIR та його самобутній стиль. Передні фари ніби зливаються зі смугами на бампері, а збільшена емблема компанії відразу привертає увагу.

концепт Renault DEZIR

Запрошуємо спробувати

Всередині салон концепту Renault DEZIR є вираженням справжньої пристрасті. Використання простору та матеріалів втілюють легкість і розкіш.

Концепт DEZIR - Інтер’єр

Відчуття, що перехоплюють подих

Салон напівсферичної форми, єдине суцільне сидіння створюють незабутню атмосферу комфорту. Передня панель, яка розділяє пасажира та водія, ніби ширяє в повітрі. На білій шкірі сидінь виділяється червоний візерунок, який слугує яскравим акцентом в інтер’єрі. Все до найменших дрібничок в салоні Renault DEZIR виконане зі смаком, щоб подарувати незабутні враження водію та пасажиру.

Концепт DEZIR - У салоні

Контроль, потужність, технологічність

З боку водія розміщені основні прилади, які допоможуть почувати себе королем дороги. Автомобіль здатен розганятися до 100 км/год всього за 5 секунд, максимальна швидкість становить 180 км/год. Завдяки 3D-спідометру показники руху будуть як на долоні, що стане запорукою безпечного пересування. А задати потрібні технічні параметри легко за допомогою сенсорного бортового комп’ютера.

пропозиції

Чи хотіли б ви перейти від концепту до реальності?

Концепт-кари DEZIR

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ

Наш модельний ряд концепт-карів

переглянути модельний ряд
Technolab

Відкрийте для себе

Технології майбутнього

перейти до Connect