Наші семимісні автомобілі

Renault Grand Scenic extérieur profil

Сімейні автомобілі, що пропонують подивитись на речі масштабніше

Шукаєте автомобіль із сімома повноцінними сидіннями, щоб усім вистачило місця? Оберіть ультрасучасний фургон-кросовер (Renault Espace) або великий модульний фургон (Renault Grand Scenic) з аеродинамічними лініями.

 

Порівняйте детальну інформацію про ці автомобілі й оберіть семимісний автомобіль, який підходить саме вам. 

Детально про модельний ряд семимісних автомобілів

Renault Lodgy

Renault Lodgy

Потужний і просторий семимісний мінівен Renault LODGY вражає бездоганними лініями, широкими фарами й увігнутим профілем задніх ліхтарів.

Переваги семимісних автомобілів Renault

Дизайн

Renault Grand Scenic - Зовнішній вигляд

Сучасні й витончені профілі

 

Оберіть комфорт семимісного автомобіля... не жертвуючи естетичним виглядом! Великі автомобілі Renault поєднують у собі властивості фургона з надзвичайно сучасними й витонченими лініями, надаючи цілому модельному ряду сміливого й виразного стилю.

Комфорт

Renault Grand Scenic - Інтер’єр

Першокласний салон

 

Від оббивки й панелі приладів до керма — усе було розроблено так, щоб створювати відчуття затишності інтер’єру, що подарує вам комфорт та виняткову зручність. З точки зору модульності система Easy Break дає змогу розблокувати й скласти задні сидіння, просто натиснувши ручки в багажнику.

Безпека

Renault Grand Scenic - Інтер’єр

Передові технології

 

У салоні семимісних автомобілів Renault системи допомоги водієві покращать безпеку всіх ваших пасажирів. Система виявлення втоми, система попередження про зміну смуги руху, система повідомлення про перевищення швидкості, система допомоги при паркуванні й активна система екстреного гальмування — технології Renault подбають про все! У Grand Scenic у системі Multi-Sense ви можете вибрати з-поміж пʼяти режимів водіння та скористатися мультимедійними функціями автомобіля на підключеному планшеті R-Link.

Зв'язатися з нами

Готові проїхатися в семимісному автомобілі Renault?