Фургон TRAFIC Combi

Оснащення

RENAULT TRAFIC

Пориньте у світ Renault Trafic

Відкрийте для себе все його оснащення.

Виберіть версію

оберіть...

Переглянути
  • Alt Image C29

Кермуйте за своїми правилами

Посилена структура кузова, опції допомоги водієві при старті на підйомі, система допомоги при екстреному гальмуванні, дорожній набір засобів безпеки — все для ваших впевнених подорожей. А мультимедійна система Media Nav Evolution та R-Link Evolution з сенсорним екраном 7” і навігацією додадуть різноманітності у буденні поїздки.

комфорт

Renault TRAFIC адаптований до будь-яких умов безшкоди комфорту пасажирів та водія

Ергономічність сидінь

Сидіння водія, що регулюється за висотою, двомісне сидіння для передніх пасажирів та складні сидіння 3 ряду. Навіть про найменших пасажирів інженери Renault повністю потурбувались, додавши до комплектації сидіння із системою ISOFIX.

Оберіть ваш рівень комфорту

Жодних перепон на вашому шляху: ні взимку, ні влітку! Система круїз-контролю, кондиціонер кабіни водія та пасажирського відсіку з фільтром салону, автономний опалювач та додатковий обігрівач — отримайте оптимальне середовище для мандрівок у будь-яку погоду!

Зручність — у дрібничках

Ви оціните поняття простору з іншого боку! Додаткові 90 літрів вільного місця для розташування речей вже доступні для вас. Тепер не потрібно шукати телефон чи планшет десь у кутку: зручна док-станція для смартфону вирішує проблему розміщення просто й доступно.

технології

Практичність і функціональність — в одному флаконі.

Керування системами — в один клік

За допомогою системи MediaNavEvolution ви легко та швидко будете керувати навігацією, дзвінками, музичним контентом лише одним дотиком. А бути завжди онлайн у подорожі чи підчас роботи вам допоможе система дублювання змісту екрана смартфона на 7-ми дюймовому дисплеї вашого Renault TRAFIC через додаток Android Auto™ або Apple Car Play™.

Підкресліть вашу індивідуальність

З персоналізованими налаштуваннями в системі R-LINK Evolution підвищуйте рівень комфорту в дорозі: завантажуйте корисні додатки, обирайте улюблену музику на мультимедіа, прокладайте зручний для вас шлях та швидко користуйтесь мобільним зв’язком!

Безпека

Тотальний контроль над ситуацією в дорозі

Тотальний контроль над ситуацією в дорозі

Система оптимізації зчеплення коліс ExtendedGrip дозволить вільно пересуватись як автобанами з рівним дорожнім покриттям, так і ґрунтовими дорогами в будь-яку погоду без додаткових зусиль з боку водія. 

Розширюємо ваш кут огляду

Розширюємо ваш кут огляду

Ви готові на всі 100% з подвійними асферичними дзеркалами заднього огляду для контролю «сліпих» зон, датчиками світла та дощу, протитуманними фарами, FullLED фарами головного світла, системою контролю відстані позаду при паркуванні та  камерою заднього огляду.

 

Повний захист у будь-якій ситуації

Повний захист у будь-якій ситуації

Система курсової стійкості з контролем навантаження, передні та бокові програмовані подушки безпеки, підсилений каркас, підголівники спеціальної конструкції для запобігання травм та трьохточкові ремені з переднатягувачем і обмежувачем зусиль — все для вашого захисту та спокою від інженерів Renault.

  • Alt Image C29

Бажаєте ще вдосконалити свій Renault Trafic?

ДЕТАЛЬНО ПРО TRAFIC

Або Ви бажаєте:

LODGY
LODGY
від 438 500 ₴
MASTER
MASTER
від 703 400 ₴