Багато автомобілістів знають, що для довгострокової підтримки свого автомобіля в оптимальному стані потрібно використовувати для технічного обслуговування оригінальні запасні частини. Це і максимальна безпека, і вища якість, і збереження характеристик авто, і максимальний термін служби, і, власне, гарантія на ці запчастини. В гарантійний період життя автомобіля установка оригінальних запасних частин дозволяє зберегти гарантію на автомобіль.

Після закінчення терміну гарантії на авто краще рішення - продовжувати використовувати тільки оригінальні запасні частини. Разом з тим, піклуючись про своїх клієнтів, автомобілі, які з віком вимагають все більших витрат, компанія Renault пропонує альтернативну лінійку запасних частин - Motrio. При збереженні високої якості такі деталі мають більш привабливу ціну. Особливо актуальна ця пропозиція для клієнтів з автомобілями старше 5 років.

Motrio - це французька торговельна марка, створена в 1998 році, що належить компанії Renault. Вона охоплює повний асортимент деталей, які мають таку ж функціональність і безпеку, що і оригінальні деталі будь-якої іншої торговельної марки. Сьогодні продукція Motrio представлена ​​більш ніж в 35 країнах.

MOTRIO - ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ВСІХ МАРОК

Щоб запропонувати вам якість за розумною ціною, ми представляємо широкий асортимент деталей, які дозволять продовжити ресурс вашого автомобіля.

Запчастини Motrio підходять для найширшої лінійки автомобілів і виробляються з урахуванням високих вимог автовиробників.

ПОВНИЙ АСОРТИМЕНТ ДЕТАЛЕЙ

В асортимент Motrio входять понад 7000 мультибрендових запасних частин, придатних для 45 марок і 1635 моделей автомобілів. Лінійка продукції Motrio прекрасно підходить тим, хто шукає для свого автомобіля якісну деталь дешевше, ніж оригінальна. Деталі Motrio повністю відповідають високим вимогам і особливостям експлуатації автомобілів старше трьох років, в тому числі вимогам виробника до безпеки і функціональності. На продукцію поширюється гарантія виробника.

Запчастини Motrio можна придбати в офіційних дилерських центрах Renault https://www.renault.ua/dealers.html або у авторизованих партнерів.