image

Команда Renault Sport Team Vitality

піднялася на четверте місце в чемпіонаті 2019 F1 Esports Series, здобувши дві перемоги

Alt Image C29

Підсумки сезону

· Цей результат став можливим після двох перемог, шести подіумів і 172 балів, здобутих у напружених і надзвичайно конкурентних спортивних онлайн-змаганнях.

· Тісна співпраця між Team Vitality, Renault Sport Racing і Renault дала змогу суттєво покращити результати команди в сезоні 2018 року.

· Наразі F1 Esports Series має найбільшу аудиторію в історії проведення змагань - кожну подію через мережу Інтернет переглядають приблизно 3 мільйони глядачів.

· Після подовження терміну дії угоди про партнерство ще на два роки Team Vitality і Renault розраховують на успішне майбутнє.

Результати за 2019 рік

На урочистій фінальній частині чемпіонату 2019 F1 Esports Series, що відбулась у Лондоні вчора ввечері, команда Renault Sport Team Vitality за підсумками сезону 2019 року зайняла четверте місце в командному заліку. Цей високий результат став кульмінацією успішного для команди року: чудовий колектив у складі голландця Ярно Опмеєра (Jarno Opmeer) і німців Седріка Томе (Cedric Thome) і Сімона Вайганга (Simon Weigang) під керівництвом британського тренера Джеймса Догерті (James Doherty) виборов дві перемоги та шість подіумів, набравши в 12 турах 172 бали.

У сезоні 2019 року команда Renault Sport Team Vitality набагато покращила свої результати порівняно з сезоном 2018, коли вона фінішувала внизу турнірної таблиці. Таке покращення головним чином зумовлене дедалі тіснішою співпрацею та обміном досвідом між Renault Sport Racing і Team Vitality. Команда Renault Sport Team Vitality мала змогу використовувати спеціалізовану базу для занять кіберспортом в Енстоні (Enstone), Велика Британія, а також комплекс V.Hive та базу на «Стад де Франс» у Парижі – це допомагало відстежувати отримані результати й виявляти напрямки, що потребують покращення. Для цього щодня проводилися комплексні тренування тривалістю вісім годин.

Alt Image C29
Alt Image C29

Renault та кіберспорт

Але найголовніше, про кіберспортсменів піклувались так само, як і про будь-яких інших талановитих гонщиків Renault Sport Racing. Важливим напрямком вкладання інвестицій були підтримання належного фізичного стану та харчування, тому учасники змагань отримували сучасні рекомендації від менеджера з питань функціональності людського організму команди Renault Sport Racing Девіда Томпсона (David Thompson), який упродовж своєї успішної кар’єри тренував багатьох провідних гонщиків F1. В Енстоні Ярно, Седрік і Сімон тренувалися поряд із водіями Renault Sport Academy, щоби добре підготуватися до виснажливих змагань, а фахівець зі сфери ІТ команди Renault F1 Team Бен Гемпшир (Ben Hampshire) здійснював аналіз отримуваних у реальному часі ігрових даних задля покращення результатів на треку.

Ярно - колишній член Renault Sport Academy – провів цілий день на справжньому симуляторі Renault F1, щоб отримати додаткову можливість поділитися знаннями й виявити точки перетину між кіберспортом і Формулою 1.

Свій перший сезон у складі команди Ярно завершив на четвертій позиції в заліку водіїв, набравши 123 бали, тоді як Седрік фінішував 13-м (38 балів), а Сімон зайняв 18 місце (11 балів).

Ярно Опмеєр, водій F1 Esports команди Renault Sport Team Vitality: «Під час цих гонок ми доклали максимальних зусиль і фінішували четвертими, що свідчить про досягнутий у цьому сезоні прогрес. Я б хотів висловити велику подяку Джеймсу Догерті за настанови, рекомендації та підтримку під час всього сезону, а також подякувати Renault і неймовірним колективам Renault Sport Racing і Renault Sport Team Vitality за їхню пристрасть, амбіції та прагнення до постійного руху вперед».

Джеймс Догерті, тренер команди Renault Sport Team Vitality Team: «Я дуже пишаюсь нашою командою й тим, як вони трималися впродовж усього року. Вони доклали надзвичайно багато зусиль, працюючи щодня в середньому по вісім годин і долаючи сотні кілометрів у ігровому процесі для вдосконалення своїх навичок. Наша команда також була повністю зосереджена на їхній підготовці, забезпечуючи оптимальну дієту й фізичний стан спортсменів та вивчаючи аналітичні дані. Враховувалось абсолютно все. Упродовж першого сезону в серії змагань ми загартовували свій характер, але цьогорічні досягнення викликають дуже приємні емоції, і я з нетерпінням очікую на 2020 рік».

Фаб’єн Девід (Fabien Devide), президент і співзасновник Team Vitality: «У цьому сезоні наші водії продемонстрували фантастичні результати, набагато піднявшись у турнірній таблиці. Це стало можливим як завдяки талановитості наших гравців, так і партнерству з Renault Sport Racing та інфраструктурі, яку ми створили разом. Ключовий принцип нашої стратегії полягає в наданні всім нашим гравцям такої самої підтримки та інструментів, які мають у своєму розпорядженні традиційні спортсмени, щоби вони могли виступати на максимально можливому рівні. Результати нашого партнерства, що знайшли своє відображення в успіху команди на чемпіонаті F1 Esports Series, виглядають просто фантастично, і ми з нетерпінням очікуємо на успіхи команди в наступному році»!

Ксав’є Кузейн (Xavier Cousein), віце-президент Renault із питань маркетингу: 2019-й видався фантастичним роком для Renault Sport Team Vitality. Цей прогрес свідчить про блискуче поєднання досвіду Team Vitality у кіберспорті та продуктивної роботи Renault Sport Racing у надзвичайно вимогливій сфері автоспорту. Кіберспорт — важливий напрям поширення інформації про бренд Renault та зміцнення його позитивного іміджу серед молоді в усьому світі. Ми впевнені, що подальші успіхи Team Vitality в майбутньому будуть мати позитивний вплив на діяльність Renault».

 

Сіріль Абітбуль (Cyril Abiteboul), керівник команди Renault Sport Racing: «Ми пишаємося тим, що Renault Sport Team Vitality посіла четверте місце в чемпіонаті 2019 F1 Esports Series. Реалізація програми вимагала докладання суттєвих зусиль, і активна співпраця між Renault, Renault Sport Racing і Renault Sport Team Vitality стала вирішальною для досягнення цього успіху. Крім того, дуже приємно було налагодити таку сумісну роботу з Renault Sport Academy. Ми пішли на унікальний крок, залучивши до участі в змаганнях з кіберспорту справжнього водія, і це принесло нам велику користь. У майбутньому ми очікуємо на подальші спільні успіхи з Team Vitality та плануємо максимально ефективно використовувати точки перетину між кіберспортом і Формулою 1».