image

Дні поля з Renault

Alt Image C29

Автомобілі Renault підкорюють поля України

Літо – не тільки гарячий сезон для аграріїв, але й час проведення Днів поля, де експерти галузі, виробники і бізнес-партнери із задоволенням зустрічаються для обміну досвідом та ознайомлення з новинками як сільськогосподарської сфери, так і суміжних областей. Бренд Renault щорічно виступає автомобільним партнером таких заходів, а в 2019 році автомобілі Renault об'їдуть 6 областей в різних частинах України, щоб представити агробізнесу широкий модельний ряд автомобілів Renault.

 

Мобільність по-своєму важлива в міських умовах, але для представників аграрної сфери

Для представників аграрної сфери, які щодня мають справу з великими відстанями і важко прохідними маршрутами, свобода переміщення та надійність автомобіля набуває особливого значення.

Саме тому Renault – частий гість на Дні поля. Формат таких заходів дозволяє наочно продемонструвати переваги автомобілів Renault, які виходять за рамки міста.

Renault Duster

Володар титулу "Кросовер 2019 року в Україні"*. З моменту дебюту в 2010 році модель Duster підкорила своєю надійністю і функціональністю більше 21 тисячі українців. Надійний Renault Duster приємно дивує своїх власників унікальними позашляховими якостями, технологічністю і комфортом.

Вибір позашляховика для їзди за містом не означає відмову від сучасних технологій. Sandero Stepway зі збільшеним кліренсом, енергоємною підвіскою, сталевим захистом двигуна та іншими технологічними рішеннями допоможе зробити пересування комфортним навіть у складних дорожніх умовах.

Відео з Французького дня поля

thumbnail

4-ри роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс і кваліфікованій дилерській мережі.

Renault Kadjar

Кросовер, який має блискучий вигляд і так само справляється з труднощами на дорозі за допомогою системи курсової стійкості і контролю зчеплення з дорогою Extended Grip або системі повного приводу. Збільшений дорожній просвіт, бокові захисні молдинги, передні й задні накладки на бампери захищають автомобіль і допомагають долати складні маршрути, а новий дизайн говорить сам за себе.