image

Відкриття Renault Store в Ізмаїлі

Відкриття нового автоцентру Renault компанії "АВТО ГРУП+"

3 жовтня 2019 року відбулося офіційне відкриття нового автоцентру Renault

На початку жовтня в Україні почав роботу ще один дилерський центр Renault повного циклу. Відкриття відбулося в Одеській області, але це перший автоцентр бренду в місті Ізмаїл.

Концепція салону передбачає наявність зон продажів, сервісу, аксесуарів і надання консультаційно-фінансових послуг.

Для тих, хто збирається придбати машину бренду, компанія пропонує професійну допомогу у виборі як легкових автомобілів, так і авто комерційної гами Renault, можливість пройти тест-драйв, допомогу в реєстрації, страхування, кредитування, послуги обміну автомобіля за системою trade-in, сервісне обслуговування, придбання оригінальних запасних частин і аксесуарів.

Повний спектр гарантійних і післяпродажних послуг буде доступний для існуючих власників автомобілів Renault. Сервісний центр оснащений новітнім діагностичним обладнанням, спеціалізованим інструментом, новим 3D стендом розвал-сходження, а також ремонтним устаткуванням, що дозволяє якісно і в строк виконувати роботи різного рівня складності.

Персонал компанії має високу кваліфікацію і регулярно проходить навчання та атестації в тренінговому центрі Renault.

Alt Image C29

«Для міста Ізмаїл – це знакова подія, очікуваний проект, який підвищує рівень комфорту життя і статус нашого міста», – зауважив міський голова Андрій Абрамченко.

Франсуа Маріот, Голова правління АТ "Рено Україна", відзначив високий рівень команди центру: «Сьогодні відкривається новий дилерський центр Авто Груп+. Тепер ви можете познайомитися з кращими моделями Renault. Тут працює злагоджена команда, тут високий рівень якості, швидке обслуговування і надійний сервіс».

Місто обрали для розташування такого масштабного об'єкту від всесвітньо відомого бренду не випадково.

«Ізмаїл став не просто оптимальним, він став унікальним місцем, де ми представлені. Якщо говорити про бренд Renault, то найближчий сервіс тут або в Молдові, або в Румунії. І абсолютно неприродньо мешканцям України обслуговувати автомобілі в інших країнах, притому, що Одеса знаходиться в 250 км. Ми стали ближче, ми стали рідніше», – коментує вибір розташування для нового центру Григорій Гріншпун, генеральний директор автомобільної групи компаній «Автомастер».

 

П'ятий рік поспіль бренд RENAULT займає перше місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс і кваліфікованій дилерській мережі.