image

Естебан Окон вперше візьме участь у віртуальному Гран-Прі Формули-1

Основний пілот команди Renault DP World F1 Team вперше виступить на Віртуальному Гран-прі Формули-1, яке відбудеться 24 травня на цифровий копії міської траси Монте-Карло. Його партнером у рамках Віртуального Гран-прі Монако цієї неділі стане Ніколя Прост.

  • Alt Image C29

Віртуальна гонка у Монако

Естебан візьме участь в гонці на своєму власному симуляторі, який встановлять в бутіку L'Atelier Renault на Єлисейських полях. Для свого першого віртуального Гран-прі Формули-1 Естебан вибрав місце, яке було відкрито 110 років тому самим Луї Рено і розташоване в кількох хвилинах пішки від штаб-квартири FIA. З 25 травня флагманський бутік Renault в центрі Парижа відкриється для всіх гостей, так як Франція знімає обмеження в країні після 2 місяців карантину.

 

Остання гонка Естебана в Монако в 2018 році пройшла успішно: він фінішував шостим і заробив вісім очок. Цієї неділі Естебану допомагатиме його гоночний інженер Марк Слейд, який, маючи за плечима тридцятирічний досвід в спорті, вперше застосує свої знання у віртуальній гонці.

 

Естебан і Ніколя складуть французький дует пілотів команди Renault вперше з Гран-прі Португалії 1984 року, коли Філіп Стрейффу став партнером Патріка Тамбе тільки на одну гонку.

 

Ніколя, син чотириразового чемпіона світу Формули 1 Алена Проста, братиме участь у віртуальному Гран-прі зі свого будинку в Женеві і, безсумнівно, буде спиратися на величезний досвід свого батька в Монако. Ален Прост, який в даний час є консультантом Renault Sport Racing, чотири рази перемагав в Монако, в тому числі три роки поспіль - з 1984 по 1986.

 

Віртуальний Гран-прі Монако відбудеться 24 травня о 20:00 (за київським часом) на цифровий трасі Монте-Карло.

 

Вперше з 1954 року відоме Гран-прі Монако не відбудеться, більш того, через ситуацію з COVID-19 в світі старт сезону Чемпіонату світу FIA Формули-1 2020 року в цілому знаходиться під сумнівом.

 

Раніше в травні Renault DP World F1 Team оголосила, що перемовини щодо продовження контракту з діючим пілотом команди Даніелем Ріккардо не мали успіху. Однак, як зазначив Сіріль Абітбуль, керуючий і спортивний директор Renault Sport Racing, амбіції і стратегія Renault DP World F1 Team залишаються незмінними.

 

Офіційному кіберчемпіонату Формули-1 - F1® Esports Virtual Grand Prix - два роки. Завдяки віртуальній серії фанати можуть продовжувати спостерігати за перегонами Формули-1 за участю діючих пілотів, незважаючи на ситуацію з COVID-19, яка вплинула на календар реальних етапів Чемпіонату цього сезону. Віртуальні гонки проходять замість кожного перенесеного реального гран-прі. Якщо траса чергового етапу недоступна в офіційній відеогрі F1 2019 року, гран-прі буде замінено на альтернативне.