image

Електромобілі Renault обслуговують Дтек Київські Електромережі

Компанія «Рено Україна» передала 11 електромобілів компанії ДТЕК

Українські компанії дедалі більше беруть приклад з успішних європейських бізнесів, які мають автопарк з електричних автомобілів, що позитивно впливає на розвиток навколишнього середовища. Європейський тренд електричної мобільності розвивається дуже стрімко, поступово набуваючи значення і в Україні.

Наразі використання електромобілів схвально сприймається у корпоративному секторі. Соціально відповідальні компанії намагаються мінімізувати кількість шкідливих викидів у повітря за рахунок закупівель електромобільного транспорту.

Наприкінці 2018 року ДТЕК Київські електромережі придбав для обслуговування електромереж столиці 11 електромобілів Renault. Нові міські хетчбеки Renault Zoe та комерційні помічники Kangoo Z.E. замінять застарілі транспортні засоби з двигунами внутрішнього згорання.

«Компанія ДТЕК трансформує колишні обленерго в сучасні сервісні компанії. Для цього ми застосовуємо найкращий європейський досвід і сучасні технології. Одна з них - екологічно безпечні авто, електрокари. Вони викидають менше СО2, що важливо в умовах сучасного міста. Електромобілі більш пристосовані до умов великого міста та дозволять нашим спеціалістам оперативніше добиратися до аварійних ділянок. Роблячи малі кроки, щодня ми наближаємося до нашої мети – задоволені клієнти, надійне електропостачання та енергонезалежність», - підкреслив генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх.

Alt Image C29

Renault ZOE

Повністю електричний хетчбек, ідеальний для щоденних поїздок містом. Це впевнений лідер з продажів серед електричних автомобілів в Європі 3 роки поспіль (з 2015 по 2017 р.). Цей електромобіль має рекордний запас ходу на одному заряді: нова батарея Z.E. 40 дозволяє проїхати 403 км (NEDC*). Це електромобіль з унікальним стилем, який піклується про навколишнє середовище і дарує надзвичайний комфорт від водіння.

Renault Kangoo Z.E.

Комерційний електромобіль, який стане надійним екологічним помічником для бізнесу. Kangoo Z.E. є лідером на європейському ринку електричних комерційних автомобілів протягом останніх 6-ти років. Вагомою перевагою комерційного Kangoo Z.E. є потужна акумуляторна батарея (33 кВт*г), яка забезпечує запас ходу у 270 км за стандартом NEDC та практична місткість багажу.

З Renault електромобільне майбутнє стає ближчим!

4-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Про Groupe Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.