В період з 10 травня по 30 червня 2016 року компанія Renault в Україні запрошує всіх відвідати свою офіційну дилерську мережу і провести сімейні дні. У цей період сімейні свята будуть організовані кожним дилерським центром Renault за індивідуальним графіком1 .

Під час візиту в дилерські центри буде можливість::
- ознайомитися з модельним рядом Renault і провести тест-драйв;
- в рамках дитячої екскурсії познайомитися з автосалоном і його роботою, а також подивитися роботу сервісної станції;
- подивитися новий дитячий мультфільм і кінофільм.

В рамках сімейних днів передбачена розважальна програма для дітей та їх батьків з показом нового дитячого мультфільму і кінофільму з українським перекладом. А під час захоплюючих безкоштовних годинних екскурсій для дітей трапиться нагода пройти весь шлях клієнта Renault в дилерському центрі, а також відкрити для себе світ автобізнесу на прикладі роботи офіційного дилера Renault.

Кожен, хто в період з 10 травня по 30 червня 2016 р. придбає2  одну з акційних моделей Renault на території України бере участь в розіграші призу.

Призом є туристична поїздка до Франції з відвідуванням парку розваг в Парижі на всю сім'ю (2 дорослих і 2 дитини)! Деталі поїздки можна дізнатися з правил акції на сайті компанії www.renault.ua.

Приємним і корисним доповненням до участі в розіграші стане те, що тільки до 30 червня 2016 р. при придбанні нового автомобіля Renault Fluence, Sandero, Sandero Stepway, або Logan MCV можна скористатися безпрецедентною пропозицією і без доплат отримати в подарунок преміум страхування КАСКО 3  терміном на 1 рік. Пропозиція вперше реалізується компанією Renault в Україні на ексклюзивних умовах з компанією СК "АХА Страхування", безумовним лідером4 на ринку автострахування України.

Кредит від Renault Finance також стає доступнішим з пропозицією "КАСКОВА ПОДОРОЖ". У випадку кредиту доплата за преміум КАСКО для клієнта складе всього 2,5% від вартості автомобіля, що в 2-3 рази менше стандартного тарифу при оформленні кредиту. Разом з тим, діють вигідні кредитні умови для моделей, що беруть участь в акції: Fluence, Sandero, Sandero Stepway, Logan MCV 0% на 2 роки!

Розіграш туристичної поїздки до Франції з відвідуванням парку розваг в Парижі буде проводитися 11 липня серед клієнтів, які придбали акційну модель автомобіля (з 10 травня по 30 червня 2016 р.) за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/).Ім'я переможця буде опубліковано згідно з умовами акції на сайтіhttp://www.renault.ua/ і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

Детальну інформацію і правила акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, в офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

 

1 Дати проведення сімейних днів слід уточнювати в дилерських центрах вашого міста.
2 Акція дійсна з 12.04.2016 до 30.06.2016 включно та поширюється на моделі Fluence, Sandero Stepway, Logan MCV в офіційній дилерській мережі Renault. Під “КАСКОВА ПОДОРОЖ” мається на увазі, що при купівлі автомобіля без фінансування в ціну включено вартість договору страхування КАСКО з франшизою 0,5%.При придбані автомобіля з фінансуванням за програмою Renault Finance доплата за договір страхування КАСКО складає 2,5% вартості автомобіля. Кредитує ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011. Страховий партнер АТ “СК “АХА Страхування” Ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009. При продажі в кредит, акція діє лише в рамках програми Renault Finance. Кредитує ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011.
3 Страхування КАСКО здійснюється на базі “All Risks” (страхування від усіх ризиків). Крім традиційних ризиків, таких як: “Викрадення”, “Збиток внаслідок ДТП”, збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій.
4 рейтинг журналу Insurance TOP за 2015 р.