З 01 лютого 2019 року лімітовану кількість автомобілів Renault Duster можна придбати з унікальною вигодою до 30 000 грн¹, а також отримати комплект якісних зимових шин у подарунок2.

У лютому придбання Renault Duster стає ще вигіднішим. За акційних умов3 майбутні власники Duster мають можливість:

  • заощадити 15 000 грн⁴ при купівлі кросовера з економним дизельним двигуном Renault 1.5 dCi 110 (з механічною чи автоматичною (EDC) коробкою передач);
  • заощадити ще 15 000 грн (разом 30 000 грн) при купівлі бестселера Duster за кредитною програмою «Renault Бонус» 5 від Renault Фінанс;
  • отримати доречний подарунок від Renault у вигляді комплекту якісних зимових шин Nordman від NokianTyres2.

Таким чином, купуючи Renault Duster у лютому можна заощадити до 30 000 грн¹, а також отримати комплект якісних зимових шин у подарунок2. Загальна економія становить до 45 000 грн.

Renault Duster - не просто легендарний кросовер, а бестселер на українському ринку у 2018 р6.

Надійний Renault Duster приємно дивує своїх власників унікальними позашляховими якостями, технологічністю та комфортом.  Свою практичність Renault Duster демонструє на складних ділянках дороги, які долає з впевненістю. А новий дизайн популярного кросовера чудово гармонує з міськими пейзажами та привертає увагу перехожих.

Renault Duster. Нестримний. Надійний. Твій.

4-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс і кваліфікованої дилерської мережі.