В Україні компанія Renault успішно працює вже більше 15 років. За результатами шести місяців цього року бренд Renault утримує 1-е місце, займаючи 10,8%** вітчизняного ринку.

Досягнені результати обумовлені багатьма факторами, зокрема, відмінним співвідношенням якості, надійності та ціни. Не менш важливим є і вигідна кредитна пропозиція від Renault Finance - незмінного лідера на ринку авто кредитування. Унікальні для українського ринку кредитні умови від виробника допомагають максимально доступно і швидко придбати бажаний автомобіль.

Компанія “Рено Україна” постійно проводить серед існуючих та потенційних клієнтів різноманітні цікаві акції.

З 14 липня стартує нова акція від компанії Renault “RENAULT LOGAN. ЗАВЖДИ ВИГІДНЕ РІШЕННЯ *”.Всі відвідувачі*** дилерських центрів Renault, які з 14 липня по 31 серпня включно придбають автомобіль Renault Logan седан в офіційному дилерському центрі, отримують комплект зимових шин у подарунок****.

Під час візиту в дилерський центр Renault буде можливість:

• познайомитися з моделями Renault;

• провести тест-драйв, а також переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;

• дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;

• отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.

Детальну інформацію про умови акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, в офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

*пропозиція діє з 14 липня по 31 серпня 2016 р. в усіх офіційних дилерів Renault в Україні.

**за даними Auto-consulting.

***пропозиція розповсюджується на фізичних та юридичних осіб

****під подарунком мається на увазі знижка на авто в сумі вартості комплекту зимових шин Bridgestone Blizzak REVO GZ 185/65 R15 88S.