З 1  по 28 лютого Renault в Україні представляє нову кредитну програму «Легкий кредит» від Renault Фінанс.  

В чому унікальність програми «Легкий кредит»?

  • наявність суми залишкового платежу в розмірі 30% від вартості автомобіля  (клієнт сплачує в кінці кредитного терміну);
  • комфортні щомісячні платежі (клієнт виплачує протягом кредитного терміну);

Наприклад, при купівлі нового Renault Duster вартістю від 424 900 грн сума щомісячного платежу складе всього 4 474 грн*.

  • наявність гарантії викупу автомобілядилером за ціною не нижче розміру залишкового платежу.

На які моделі діє програма «Легкий кредит»?

Першими моделями, обраними для запуску програми, стали кросовери Renault - Duster, Captur, Kadjar, Koleos.

На який період розраховане кредитування за програмою «Легкий кредит»?

Період кредитування за програмою «Легкий кредит» від Renault Фінанс становить 3 роки.

Коли та як сплачується залишковий кредит?

  • обміняти автомобіль на новий – більш високого класу або комплектації за програмою Trade in;
  • сплатити залишковий платіж самостійно та продовжити користуватися автомобілем;
  • продовжити кредит на класичних умовах кредитування ще до 2-х років до повної виплати суми  кредиту;
  • передати автомобіль дилеру, погасивши залишковий платіж.

 

«Легкий кредит» від Renault Фінанс – це можливість придбати автомобіль більш високого класу або комплектації, залишаючись при цьому в рамках запланованого бюджету, або істотно знизивши щомісячні платежі по кредиту - до 2-х разів у порівнянні з класичним кредитом.

Відвідайте офіційні дилерські центри Renault та дізнайтеся про ще більш легкі умови кредитування на нові кросовери  Renault! Детальну інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351 (дзвінки межах України безкоштовні) або на сайті http://www.renault.ua.

* Ви можете отримати кредит по програмі Renault Finance  для придбання автомобіля Renault  на наступних умовах: максимальний строк – 36 місяців, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – 12.9 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2.50 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з державних реєстрів – 199 грн. (за 1 особу). Реальна процентна ставка становить 14.79 % річних. Залишкова вартістю 30%.  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.

**Кредит розраховано від цін діючих станом на 09.07.2018 на стартові версії: Renault Captur LIFE бензин 0,9  (90 к.с..) МКП-5 (механічна 5-ступнева); Renault DusterLIFE бензин 1.6 (115 к.с..) Євро-6 4Х2 МКП-5 (механічна 5-ступнева):  Renault Kadjar LIFE бензин 1.2 (130 к.с..) МКП-6 (механічна 6-ступнева); Renault Koleos LIFE Дизель 2.0  (175  к.с.) 4Х4 СVT  (варіатор) (маються на увазі рекомендовані роздрібні ціни; про ціну на обрану Вами версію та деталі програми дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Renault в Україні). Не є публічною офертою.

***Необхідною умовою є укладення із дилером договору зворотного викупу. Подробиці в офіційній дилерській мереж Renault в Україні. Умови можуть бути змінені в односторонньому порядку.