Дізнайтеся більше про набір технологій для оптимізації запасу ходу

1) Рекуперативне гальмування

Уповільнюйтесь, гальмуйте та заряджайтесь! Для оптимізації запасу ходу вашого Renault ZOE наші інженери зробили прорив, розробивши систему, яка може відновлювати енергію при уповільненні або гальмуванні. Акумулятор заряджається, коли ви забираєте ногу з педалі газу, а також під час гальмування.

2) Тепловий насос

Хочете ввімкнути кондиціонер або обігрів, не витрачаючи надто багато заряду акумулятора вашого Renault ZOE? Завдяки тепловому насосу "Range Optimizer" це можливо! Він є реверсивним, піклується про запас ходу та забезпечує дві функції: охолодження салону на основі традиційної, сучасної системи кондиціонування та вироблення тепла за допомогою калорій в повітрі назовні. Винахідливо!

3) Шини з низьким опором коченню

Отримайте перевагу від ультранизького опору кочення шин, встановлених на електромобілі. Це ніяк не впливає на ефективність гальмування та курсову стійкість вашого Renault ZOE.

Скористайтеся перевагами розумного зарядного пристрою

4) Зарядний пристрій Caméléon™

Зарядний пристрій Caméléon™ завжди використовує максимально доступну енергію та суттєво скорочує час заряджання. Це дозволяє відновити значний запас ходу навіть після короткої зарядки.

Насолоджуйтесь зручностями, перш ніж вирушити в дорогу

5.1) Функція попереднього кондиціонування акумулятора

Новий акумулятор Z.E. 40 у Renault ZOE оснащений функцією попереднього нагрівання за холодних погодних умов. Ця функція нагріває акумулятор вашого Renault ZOE, а також може охолодити його в разі потреби. У дорозі система автоматично підтримує оптимальну температуру акумулятора.

5.2) Попереднє теплове кондиціонування

Система попереднього кондиціонування в салоні дозволяє запрограмувати обігрів або кондиціонування в той час, коли ваш Renault ZOE все ще заряджається. За допомогою цієї функції енергія, яка використовується для теплового комфорту, не береться з акумулятора.