TRAFIC van exterior

Renault TRAFIC фургон

Модель недоступна для замовлення в Україні. Розгляньте альтернативу


функціональний дизайн Trafic заряджає ваші будні!

Renault TRAFIC фургон— це стиль бізнесу, який вирізняє вас вдома, на дорозі та поряд із роботою вже з першого погляду. Масивна передня частина з хромованою решіткою і світлодіодними вогнями C-подібної форми передають відчуття енергії та динаміки всім оточуючим. Так, це не просто комерційний транспорт, це символ продуктивності та лідерства навіть у буденних справах.

оснащення

Ми продумали все, щоб зробити ваше щоденне життя простішим

Абсолютно новий TRAFIC - Оснащення

Ефективний робочий простір

Renault TRAFIC фургон пропонує розумний простір для комфортної робочої атмосфери в дорозі. Ергономіка розташування панелі управління, зручні сидіння та кермо з регулюванням за висотою і глибиною, інтелектуальні системи допомоги водієві — все сприяє максимізації продуктивності будь-якої професії.

Розумні модифікації під індивідуальні вимоги бізнесу

Інженери Renault створили оптимальні технічні рішення для підкреслення унікальності вашої діяльності. Версія з кабіною для персоналу, пластиковий чи дерев’яний захист вантажного відсіку, розсувні бічні та задні розпашні двері, люк під пасажирським сидінням — фургон TRAFIC адаптується під будь-яку сферу бізнесу, де б ви не працювали.

двигуни

Двигун та привод

Абсолютно новий TRAFIC - Двигун

Синергія потужності двигуна та гнучкості механічної коробки передач

Оцініть більш ефективне водіння завдяки поєднанню переваг дизельного двигуна 1,6dCi на 140 к.с. та 6-ступінчастої коробки передач. Краща потужність, більший крутний момент, вища чутливість педалі газу — це фундамент вашого задоволення під час руху.

Абсолютно новий TRAFIC - Технологія Extended Grip

Технології, які полегшують пересування по будь-якій місцевості

Система допомоги під час початку руху на підйомі, технологія оптимізації зчеплення коліс Extended Grip та адаптація до поганих доріг допоможуть у поїздках навантаженим автомобілем важкодоступною місцевістю.