З 1 червня до 31 липня 2016 р. всім клієнтам сервісу MY RENAULT пропонується виконати очистку системи кондиціонування автомобіля за 399 грн.

В процесі експлуатації кондиціонер піддається навантаженням, а також агресивному впливу зовнішнього середовища, що впливає на його працездатність і ресурс.

Першим із зовнішнім середовищем стикається радіатор кондиціонера, що засмічується дорожнім брудом, сіллю та всілякими реагентами, якими обробляли дороги в зимовий період, він схильний до механічного, температурного і хімічного впливу і при цьому повинен витримувати внутрішній тиск до 15-20 атм.

На внутрішній випаровувач також впливає бруд - пил, пух, комахи, які потрапляють з потоком повітря з вулиці і можуть забивати його стільники і знижувати ефективність теплообміну.

З метою захисту випаровувача і якості повітря в салоні вкрай важливо своєчасно міняти фільтр салону. Експерти Renault рекомендують виконувати заміну фільтру салону кожного ТО або один раз на рік.

Ознаками несправності системи кондиціонування є нехарактерні шуми при ввімкненні та вимкненні системи та її функціонуванні, відсутність ефекту охолодження повітря.

Забруднення випаровувача викликає неприємні запахи в салоні. Причиною запахів є цвіль, грибки і бактерії, які можуть утворюватися і перебувати на випаровувачі. При включенні кондиціонера випаровувач нагрівається і потік повітря вентиляторами переноситься в салон.

Для недопущення поширення цього засмічення, в лінійці матеріалів Renault існують професійні дезінфікуючі очисники. Очищувач не заглушує запахи, він дезінфікує систему кондиціонування завдяки своїм антибактеріальним і протигрибковим діям, а також очищує салон від мікробів і неприємних запахів.

Для більшості моделей Renault рекомендується перевіряти й очищувати систему кондиціонування один раз на 2 роки, крім цього контролювати і поповнювати рівень холодоагенту - раз на 4 роки.

Справний кондиціонер додає відчуття зручності і комфорту, що є не останнім чинником, який робить вашу поїздку приємною.

В період дії акції власники автомобілів Renault можуть з вигодою до 20% придбати супутні товари, в т.ч. для подорожей:

- аксесуари для туризму;

- фаркопи, багажні дуги, бокси, кріплення для велосипедів;- дитячі автокрісла;

-щітки склоочисника і рідину склоомивача;

- засоби для догляду за автомобілем;

- фільтри салону;

- акумуляторні батареї.

За допомогою власної програми кредитування Renault Finance надається можливість придбати необхідні аксесуари в кредит на вигідних умовах. Кредитна програма Renault Finance об'єднує як можливість купити автомобіль і аксесуари з вигодою в кредит, так і окремо аксесуари за програмою Рено сервіс.

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT за допомогою офіційного сайту компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

З моменту запуску даної програми було зареєстровано більше 30 тис. клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій і користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.

Про інші привабливі пропозиції власники Renault зможуть дізнатися, зареєструвавшись на порталі MY RENAULT, та відвідавши свій особистий кабінет, де надається можливість:- планувати сервісні роботи на автомобіль,- отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,- економити більше, ніж інші в період дії акційних пропозицій, тощо.

Зареєструйтеся в MY RENAULT та заощаджуйте на сервісному обслуговуванні вже сьогодні!