Розпізнавання голосу R-LINK 2

Перебуваючи за кермом, одним дотиком активуйте голосові команди, щоб увімкнути навігацію та поїхати до улюбленого місця, подзвонити людям зі списку контактів, що доступний в телефоні через Bluetooth, або щоб змінити радіостанцію. Штучний голос надасть вам потрібні інструкції.

Центр клімат-контролю, допомога під час кермування та інше

За допомогою сенсорного екрану регулюйте температуру з точністю до градуса, легко паркуйтеся з Park Assist®, керуйте аудіо- та відеоджерелами завдяки 2 доступним роз’ємам USB та реалізованому зв’язку Bluetooth. Залежно від моделі та рівня оснащення вашого Renault обирайте ступінь освітлення та режим кермування з 4 запрограмованих режимів Multi Experience: "Нейтральний" "Еко", "Комфорт" та "Спорт".

Еководіння

Підсумковий огляд ваших маршрутів та поради з кермування для оптимізації споживання палива.

Карти в режимі 3D

Карти в режимі 3D виводяться на екран діагоналлю 8,7 дюйма та показують будівлі та цікаві місця для повного комфорту під час подорожі. Зображення високої чіткості.

Оновлення карт

Щороку в Європі змінюються 15 % доріг. Вирушайте в подорож спокійно: оновлення карт відбувається протягом 3 років після купівлі автомобіля.

Apple CarPlay для R-LINK 2

На великому екрані R-LINK 2 насолоджуйтеся найкращими додатками, що підібрані для полегшення кермування та сумісні з вашим iPhone (від моделі iPhone 5 та iOS 7.1 і вище). Підключайте свій iPhone до роз’єму USB кабелем високої якості, щоб легко отримати доступ до своєї музики. Ви можете легко диктувати та читати повідомлення, робити телефонні виклики та без жодних складностей запускати навігацію. Щоб скористатися режимом Apple CarPlay у салоні автомобіля, треба дозволити передавання даних по мобільній мережі.

*в наявності залежно від моделі та дати виробництва.

Персоналізація вашої системи

Системи можна повністю налаштувати на власний смак. Оберіть стартовий екран системи. Змінюйте будь-які налаштування профілю: встановлюйте рівень звуку, регулюйте дзеркала заднього виду, сидіння, улюблені радіостанції та сполучені телефони.

Сенсорний екран діагоналлю 7 або 8,7 дюйма

Сенсорна технологія, яка використовується в планшетах. Чутливість до дотиків та відмінна інтеграція з панеллю приладів забезпечують оптимальну безпеку кермування. Міцний екран розрахований на довготривале користування.

Симулятор R-LINK 2

На своєму персональному комп’ютері ознайомтеся з системою R-LINK 2 та її інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом від самого початку кермування вашим Renault. До ваших послуг щодня — ціла низка функцій.