Дізнатися більше про мережу Renault Pro+

Наш модельний ряд комерційних автомобілів

Дізнайтеся більше про широкий модельний ряд комерційних автомобілів. Ми адаптуємо Renault Dokker, Renault Trafic та Renault Master для потреб вашого бізнесу. Можна обрати з багатьох можливих конфігурацій для будь-яких бізнес-потреб. Кузов, двигуни, деталі внутрішнього оздоблення — ви можете змінити все, щоб автомобіль був вам до смаку.

Трансформації автомобілів

Оберіть індивідуальну конструкцію автомобіля. Сертифіковані конструктори кузовів трансформують ваш автомобіль з урахуванням нашої технічної естетики. Це гарантує вам якість і безпеку. Ви також отримаєте вигідні умови гарантії та післяпродажного обслуговування.


Мережа фахівців Renault Pro+

Нові автомобілі, аксесуари, додаткове обладнання, фінансові пропозиції та технічне обслуговування... Наші спеціальні команди фахівців радо допоможуть вам легко обрати автомобіль та сісти за кермо.


Нам довіряють у 114 країнах світу

Завдяки нашому широкому модельному ряду ми є лідером на європейському ринку фургонів, починаючи з 1998 року. Цей успіх дає Renault Group сили та впевненість засновувати нові представництва по всьому світу. Ми входимо в трійку найбільших виробників фургонів у багатьох країнах, у тому числі в Бразилії, Аргентині, Алжирі, Марокко та Туреччині.