Бренд Renault — є лідером з продажів корпоративним клієнтам в Україні за підсумками 2015 та 2016 років*. Компанія Renault уклала довготривалі угоди на поставку автомобілів більш ніж з 200 міжнародними компаніями по всьому світу.

Компанії «Рено Україна» є чим пишатися. Тенденції на українському ринку є продовженням європейських трендів. Якість і надійність комерційної лінійки Renault повністю відповідають потребам клієнтів з європейськими цінностями, а технічні характеристики пристосовані до кліматичних та дорожніх умов в Україні. За підсумками 2016 року бренд Renault є:

 - №1 на автомобільному ринку України (з часткою ринку 11,4%);

 - №1 на ринку продажів корпоративним клієнтам (з часткою ринку 18,9%);

 - №1 сегменті продажів комерційних автомобілів (з часткою ринку 24,9%).

Такі результати були досягнуті завдяки довірі, яку бренду висловили як приватні так і корпоративні клієнти.

Наша місія — створення конкурентоспроможної пропозиції на ринку корпоративних продажів, максимально адаптованої до побажань наших клієнтів — юридичних осіб будь-якої форми власності, які купують автомобілі: від представників малого і середнього бізнесу до великих українських і міжнародних компаній, а також лізінгових компаній і державних структур.

Renault має одну з найбільших та професійних дилерських мереж в Україні і пропонує єдину гнучку політику корпоративних знижок, що забезпечить задоволення Ваших потреб в усіх містах України.

Дилерська мережа Renault готова надати конкурентоспроможні пропозиції по кредитуванню, лізингу, страхуванню, наступному обслуговуванню, що допоможе нам стати Вашим основним партнером в реалізації ідеального рішення для автопарку Вашої організації.

Задоволення потреб корпоративних клієнтів — це наш пріоритет. Підвищення компетентності, постійне удосконалення якості, увага і турбота про клієнта — пріоритети нашої роботи.

*Дані Аuto-Consulting за 2016 рік.Renault Pro+: комерційні автомобілі за індивідуальними потребами