Технічні характеристики KADJAR

Зовнішній вигляд Renault KADJAR

Габарити Renault Kadjar

Renault Kadjar — справжній міський кросовер, що підкреслюється його підтягнутими «формами». Переконайтеся в цьому самі.

Довжина та ширина

Довжина Renault Kadjar — 4489 мм.

Довжина переднього звису – 913 мм.

Довжина заднього звису – 930 мм.

Колія передніх коліс – 1556.

Колія задніх коліс –1542.

Висота порогу багажника – 767 мм.

Дорожній просвіт – 200 мм. 

Висота

Колісна база – 2646 мм.

Висота Renault Kadjar – 1617 мм.

Висота з відкритим багажником – 2076 мм.

Висота з відкритим багажником та леєрами на даху – 2086 мм.

Ширина авто – 1836 мм.

Ширина з врахуванням дзеркал заднього виду – 2064 мм

Простір для розміщення пасажирів у другому ряді – 219 мм. 

Кліренс

Ширина салону спереду – 1486 мм.

Ширина салону ззаду – 1456 мм.

Висота задньої частини салону – 910 мм.

Висота передньої частини салону – 905 мм.

Загальний об’єм багажника – 472 дм3.

Загальний об’єм багажника з розкладеними сидіннями другого ряду – 1478 дм3. 

Розміри салону

Розміри Renault Kadjar в салоні достатні для комфортного розміщення водія та чотирьох пасажирів. Так ширина салону на рівні ліктів водія складає 1486 мм, а на рівні ліктів пасажирів заднього ряду — 1456 мм.

Відстань між дахом та подушкою переднього сидіння дорівнює 905 мм. Ну а з панорамним люком значення становить 897 мм. Цей показник дещо змінюється для сидінь другого ряду — 910 мм між подушками крісел та дахом. З панорамним же люком відстань складає 877 мм.
 

Розміри багажного відсіку

Що стосується завантажувальної довжини багажника, то відстань від краю стінок задніх сидінь до дверей відсіку дорівнює 864 мм. Якщо ж ви складете задні крісла — довжина буде становити 1726 мм. Зі складеним сидінням пасажира цей показник збільшиться до вражаючих 2563 мм, що дозволить вам перевозити майже будь-які довгомірні грузи.

Об'єм багажного відділення з урахуванням повнорозмірного запасного колеса — 472 літрів. Якщо ж ви складете крісла заднього ряду, об'єм вільного простору буде становити 1478 літрів.
 

Порівняйте технічні характеристики різних версій нового Renault KADJAR

  • KADJAR ph2 Life
  • KADJAR ph2 undefined

Повний привод

Плануєте побувати в місцях з дуже різними дорожніми умовами? В такому разі вибирайте один з трьох режимів повного приводу залежно від ситуації.

Обирайте режим повного приводу на версії кросовера з економним та потужним двигуном Energy dCi 130. Переходьте в цей режим одним поворотом перемикача, долайте найскладніші перешкоди на шляхах та відправляйтеся в захоплюючі подорожі.

Режим 2WD

Крутний момент передається лише на передні колеса. Це дозволяє оптимізувати витрати пального при поїздках по сухому асфальтованому покриттю в умовах міської смуги.

Режим AUTO

Бортовий комп'ютер кросовера аналізує дані від зовнішніх датчиків про особливості дорожнього полотна та автоматично забезпечує найкраще зчеплення коліс з покриттям. Відповідно крутний момент зміщується на передню або задню вісь.

Режим LOCK

Режим забезпечує Вам гарну прохідність по засніжених, болотистих, кам'янистих або піщаних шляхах. Крутний момент рівномірно розподіляється між задніми та передніми колесами та поступово зменшується на задню вісь.

Передній привод

За контроль над поведінкою передньоприводної трансмісії в кросовері відповідає інтелектуальна система Extended Grip. Вона контролює гальмування та змінює швидкість пробуксовування на передній осі при їзді по шляхах з м'яким покриттям. Таким чином, Ви отримуєте допомогу в керуванні авто на дорогах з недостатньо гарним зчепленням.

Автоматична КПП

Автоматична коробка передач EDC забезпечує Вам економну витрату пального та зміну режимів руху без ривків. Чутлива і водночас динамічна КПП миттєво відзивається на Ваші дії. Вам же залишається насолоджуватись поїздкою з гарною розгінною динамікою авто.

Двигун

Двигуни Renault Kadjar дарують Вам відмінну керованість кросовером та вражають своєю потужністю. Мотори економно споживають пальне при русі в міському, заміському та змішаному циклі.

Маса кросовера

Мінімальна споряджена вага Renault Kadjar складає 1369 кг, а максимальна — 1567 кг. Гранично ж допустима маса авто становить 2074 кг. На кросовері дозволено пересуватись з укомплектованим гальмами причепом вагою 1800 кг, а без гальм — 750 кг.

Детально про новий Renault KADJAR

Або Ви бажаєте:

DUSTER
DUSTER
від 379 100 ₴
Новий ARKANA
Новий ARKANA
від 430 900 ₴
KOLEOS
KOLEOS
від 890 100 ₴