Renault DUSTER - Зовнішній вигляд

Потужний дизайн
оновлений RENAULT DUSTER

зовнішній дизайн

СТИЛЬНИЙ МІЦНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК

Оновлений Renault Duster зберіг конструктивні переваги кузова для бездоріжжя. При цьому його позашляхова естетика тепер ще більше підкреслена захисними аксесуарами off-road.

СТИЛЬНИЙ МІЦНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК
Renault DUSTER - Вигляд збоку справа
Renault DUSTER - Передня частина
Renault DUSTER - Задня частина

Переваги

ВИДАТНІ ПОЗАШЛЯХОВІ ЯКОСТІ

Перед вами відкриті всі дороги

Renault DUSTER - фари

Збільшена решітка радіатора, фірмовий стиль LED-ходових вогнів та оригінальні задні ліхтарі вдало підкреслюють практичний стиль Renault Duster.

Renault DUSTER - Інтер’єр

Брутальний характер оновленого Renault Duster посилює комплект захисних аксесуарів для бездоріжжя – бризковики, розширювачі колісних арок, накладки на двері та задні підкрилки.

Renault DUSTER - Габарити

Кузовні характеристики Renault Duster, а саме високий кліренс, оптимальна геометрія та вага, та металевий захист двигуна є безкомпромісною відповіддю на виклики справжнього бездоріжжя.

Дизайн інтер'єру Унікальний ергономічний інтер’єр

Renault Duster всередині отримав оновлення оббивки сидінь, кнопок управління на кермі та зовсім нову мультимедійно-навігаційну систему з більшим сенсорним екраном у 8 дюймів та бездротовим дублюванням смартфону.

витончені лінії елегантного дизайну

Зовнішній дизайн

Дизайн Renault Duster тепер більш динамічний та виразний. Зовнішній вид оновленого кросовера продуманий до найменших деталей, а інтер'єр виглядає ще вишуканіше.

ДЕТАЛЬНО ПРО DUSTER