Renault DUSTER - Зовнішній вигляд

Потужний дизайн
оновлений RENAULT DUSTER

зовнішній дизайн

Стиль для будь-яких ситуацій

Оновлений Renault Duster зберіг конструктивні переваги кузова для бездоріжжя. При цьому його позашляхова естетика тепер ще більше підкреслена захисними аксесуарами off-road.

СТИЛЬНИЙ МІЦНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК
Renault DUSTER - Вигляд збоку справа
Renault DUSTER - Передня частина
Renault DUSTER - Задня частина

Переваги

Вас ніщо не зупинить

Перед вами відкриті всі дороги

Renault DUSTER - фари

Збільшена решітка радіатора, фірмовий стиль LED-ходових вогнів та оригінальні задні ліхтарі вдало підкреслюють практичний стиль Renault Duster.

Renault DUSTER - Інтер’єр

Брутальний характер оновленого Renault Duster посилює комплект захисних аксесуарів для бездоріжжя – бризковики, розширювачі колісних арок, накладки на двері та задні підкрилки.

Renault DUSTER - Габарити

Кузовні характеристики Renault Duster, а саме високий кліренс, оптимальна геометрія та вага, та металевий захист двигуна є безкомпромісною відповіддю на виклики справжнього бездоріжжя.

Дизайн інтер'єру Унікальний ергономічний інтер’єр

Renault Duster всередині отримав оновлення оббивки сидінь, кнопок управління на кермі та зовсім нову мультимедійно-навігаційну систему з більшим сенсорним екраном у 8 дюймів та бездротовим дублюванням смартфону.

витончені лінії елегантного дизайну

Зовнішній дизайн

Дизайн Renault Duster тепер більш динамічний та виразний. Зовнішній вид оновленого кросовера продуманий до найменших деталей, а інтер'єр виглядає ще вишуканіше.

ДЕТАЛЬНО ПРО DUSTER

Або Ви бажаєте:

SANDERO STEPWAY
SANDERO STEPWAY
від 398 500 ₴
KADJAR
KADJAR
від 634 900 ₴
ARKANA
ARKANA
від 461 900 ₴