image

Акція по аксесуарам

Купуй аксесуари з вигодою до 25%

З 12 квітня по 30 червня 2021 року в офіційних дилерських центрах Renault діє акція по аксесуарам «Прокачай свій Renault».

В рамках акції клієнтам пропонується купити аксесуари наступних продуктових груп:

 

Накладки на пороги дверей і багажника

зв'язатися з дилером

 

Накладки на педалі

зв'язатися з дилером

 

Килимки текстильні

зв'язатися з дилером

 

Колеса в зборі

зв'язатися з дилером

 

Легкосплавні диски

зв'язатися з дилером

 

Ковпаки коліс

зв'язатися з дилером
  • Alt Image C29

Купуй з вигодою¹ та виграй приз² сертифікат на придбання аксесуарів на суму 15 000 гривень

  • Alt Image C29

Сервіс Renault

Renault пропонує якісний, оперативний сервіс, який включає повне обслуговування автомобілю та розрахунок вартості ТО. Ми пропонуємо доступні рішення, які зроблять користування вашим Renault максимально простим.

дізнайтеся більше
  • Alt Image C29

MY RENAULT

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в особистому кабінеті власника «MY RENAULT» через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі.

my renault

¹ Під «вигодою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням www.renault.ua/accessories-shop обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 12.04.2021 до 30.06.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Детально про умови та місце проведення Акції дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

 

² Під призом мається на увазі: Сертифікат на придбання аксесуарів TM Renault/Dacia у дилерській мережі Renault на суму 15 000 гривень з ПДВ. Строк дії сертифіката до 31.12.2021 року. Приз Акції розігрується серед власників легкових автомобілів RENAULT і DACIA, які протягом строку дії Акції придбали аксесуари на суму понад 5 000,00 грн з ПДВ із акційного асортименту, та виконали роботи з їх встановлення в офіційній дилерській мережі Renault (на вибір Клієнта), а також зареєструвалися в програмі «MY RENAULT» за адресою: www.my.renault.ua, зазначивши, зокрема, адресу своєї електронної пошти. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції - тобто після 30 червня 2021 року, але не пізніше 30 липня 2021 року. Про визначення дати розіграшу Призів буде повідомлено на сайті www.renault.ua. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.